5 powodów, przez które nie musisz martwić się o wieczór kawalerski swojego narzeczonego

Zwykle nie ma powodów do zmartwień, ale czasami nie można tego uniknąć.

fotografia: LMFOTO.PL


Szybko zbliża się termin waszego ślubu, a ty wciąż masz dużo spraw na głowie. Wśród nich jest jednak coś, czym wcale nie powinnaś się przejmować. Nie musisz martwić się o wieczór kawalerski swojego narzeczonego.

Oto pięć powodów, dlaczego wieczór kawalerski nie powinien plasować się wysoko na twojej liście zmartwień. 

 

fotografia: M M Rudiak Photography

 

 

Wieczór kawalerski

 


1. To tylko jedna noc

 

Twoja autorska impreza dla przyszłego męża potrwa resztę waszego życia. Nie stanie się nagle zachwycony striptizerką lub kimś, kto jest obecny na pożegnaniu z życiem w pojedynkę.

On cię kocha (albo nie chciałby się z tobą ożenić) i nie zamierza tego stracić dla przejściowych atrakcji.

 

2. Już się zobowiązał do ślubu

 

To, że ślub jeszcze się nie wydarzył, nie oznacza, że jeszcze nie jest twój.

Jest pewien, że chce spędzić z tobą resztę życia. Wszelkie obawy związane z wieczorami kawalerskimi to tylko zaprzątanie sobie głowy problemami.

 

fotofrafia: Karetta.pl

 

 

3. Zaufaj mu

 

Gdyby nie był godny zaufania, oboje nigdy byście nie doszli do tego, żeby miał imprezę kawalerską, prawda? Tylko to, że dobrze się bawi ze swoimi przyjaciółmi nie oznacza, że chce się z kimś spotkać.

Nawet jeśli jego przyjaciele zachowują się nie na miejscu i namawiają go do bliższych kontaktów z kobietami, jego serce jest już twoje. Nie zostanie ci skradziony przez jakąś przypadkową dziewczynę na przyjęciu kawalerskim.

 

4. To tylko przechwałki

 

Oto sekret wieczorów kawalerskich, który powinna znać każda kobieta: to tylko przechwałki. Jego uczestnicy mogą nawet mówić bardzo głośno o przewidzianych atrakcjach, żeby się z tobą droczyć albo żeby w środku cię skręcało.

Bez względu na to, czym chwalą się jego kumple, wieczór kawalerski to zazwyczaj wyjście do baru (czasami do klubu ze striptizem) i wypicie kilku drinków. Nierzadko wieczór kawalerski to tylko kilku facetów siedzących w domu i oglądających grę. Wybór zajęcia z kawalerem to zwykle strata czasu, ponieważ są to te same rzeczy, które twój narzeczony robi cały czas ze swoimi przyjaciółmi.

 

fotografia:B&W Photography

 

 

5. Omówiłaś to

 

Jeśli nie poświęciłaś czasu na szybką (ale poważną) rozmowę ze swoim Panem Młodym o akceptowalnym zachowaniu kawalera, nadszedł czas, aby to zrobić.

Jeśli porozmawiasz ze swoim mężczyzną i powiesz mu, że się martwisz, prawdopodobnie cię uspokoi i zapewni cię, że nie musisz się przejmować wydarzeniami związanymi z wieczorem kawalerskim.

 

fotografia: Love Story

 


Może martwienie się o wieczór kawalerski w niczym ci nie pomoże, ale jest to w porządku. Zwykle nie ma powodów do zmartwień, ale czasami nie można tego uniknąć.

Nie bądź dla siebie zbyt ostra i nie bój się rozmawiać z nim o swoich obawach w otwarty i rzeczowy sposób.

 

 

Zobacz także:

JAK WYBRAĆ NAJLEPSZY SMOKING DLA PANA MŁODEGO?

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź