5 świeżych trendów na suknie ślubne w 2018 roku

Sprawdź, co projektanci przygotowali na ten sezon!

 

Każdy rok przynosi nowe trendy w dziedzinie sukien ślubnych. Sprawdź, co projektanci przygotowali na ten sezon.

 

1. Ocieplacze na ręce

Nie jesteśmy pewni, jak inaczej określić można pomysł na suknie, które pojawiły się w ramach zimowych kolekcji Tygodnia Mody Ślubnej. W niektórych kolekcjach ocieplacze na ręce były przyczepione do samej sukni (zobacz: Rime Arodaky.) Ale w większości przypadków były zdecydowanie niezależne od sukni. Poczuliśmy się cieplej z powodu tego trendu.

 

źródło: Pinterest/Oleg Cassini

źróło: Pinterest/Mark Zunino

 

2. Kaskadowe kokardy na ramionach

Kokardy w sukniach ślubnych nie są niczym nowym, ale to pierwszy sezon, w którym widzimy je na ramionach - niektóre zwisały aż do łokciu, a nawet niżej.

 

źródło: Pinterest/Marchesa

źródło: Pinterest/Carolina Herrera

źródło: Pinterest

 

3. Krócej z przodu

Ten rodzaj sukni ślubnej został „wynaleziony” w roku 1992, ale z pewnością obecnie przeżywa swój renesans. W niektórych projektach przód sukni jest naprawdę krótki, w innych ta linia jest zdecydowanie bardziej spokojna. Projektanci bawią się tą formą, dodając na przykład kontrastujący kolor pod spodem materiału.

 

źródło: Pinterest/Osar de la Renta

źródło: Pinterest

źródło: Pinterest

 

4. Następna generacja kokardy z tyłu sukni

Powiększenie pośladków za pomocą gigantycznej kokardy to moda raczej z lat 80-tych. Jednak współcześnie ten trend został ponownie zaadaptowany, tym razem dla nowoczesnych Panien Młodych. Taka kokarda dopasowana jest do stylu sukni i może sprawić, że poczujesz się w niej świetnie.

 

źródło: Pinterest

źródło: Pinterest

źródło: Pinterest/Victor&Rolf

 

5. Rokokowe suknie w stylu Watteau

Suknie z XVIII wieku w stylu Watteau dają iluzję peleryny. Składają się z tkaniny, która zakrywa ramiona i spada na podłogę. Współczesne podejście do niej sprawia, że nie jest już ciężka, jak architektura katedry, a zdecydowanie bardziej bawi się stylem.

I w wielu przypadkach peleryna Watteau jest zdejmowana, więc dostajesz okrycie na swoją ceremonię, ale nie będzie Cię ona przytłaczać na parkiecie.

 

źródło: Pinterest

źródło: Pinterest

źródło: Pinterest/Elie Saab

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź