Agnes Fashion Group kolekcja 2022

Nowość - kolekcja sukni ślubnych 2022 od Agnes Fashion Group!


Agnes Fashion Group, cudownie zaskakuje swoją ofertą na przyszły się sezon ślubny.
Prostota i różnorodność form nie tylko komplementuje kobiecą sylwetkę. W tym roku oferta AFG  skupiła się na prawdziwych potrzebach współczesnej Panny Młodej. 
W sezonie’22 na bok idzie pompatyczność, wielowarstwowość spódnic, mocnych gorsetowych wiązań czy usztywniających sylwetkę projektów.
AFG słucha kobiet w setkach przymierzalni w całej Europie i na nowo buduje swój produkt.
Najnowsza kolekcja to przekrój wyrafinowanych krojów, eleganckich cięć oraz lekkich i komfortowych projektów.

 


Agnes stawia na prawdziwe potrzeby kobiet. Elegancja, wygoda, oryginalność. 
Przewiewne i nie krępujące ruchów suknie. Styl, który swoją estetyką kieruje się w stronę minimalistycznej elegancji.
Prócz nienagannego wzornictwa, AFG od lat tworzy rozwiązania dla mody ślubnej w rozmiarze xl.  Ich najnowsza kolekcja LOVELY udowadnia, że niezależnie od wymiarów każda kobieta może nie tylko wyglądać ale i czuć się pięknie i niepowtarzalnie w dniu swojego ślubu. 

 

 

Łącznie z premierą kolekcji LOVELY, na stronie AFG powstała zakładka Beautyfull, poświęcona tematom ślubnego świata plus size. Polecamy ją wszystkim kobietom, które obawiają się poszukiwania sukni w większym rozmiarze i nie wiedzą czego mogą się spodziewać. W zakładce Beautyfull znajdziecie również kontakty do wszystkich salonów, które mają u siebie ofertę plus size i fachowo zajmują się sukniami w większym rozmiarze.
Warto zaznaczyć, że AFG to nie tylko moda. To konkretne wartości, ponad 30 letnie doświadczenie oraz blisko 150 kobiet dbających o marzenia tysięcy Panien Młodych rocznie. 
Poznaj nie tylko ich ofertę ale i historię. 

 

 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź