Belle Epoque de Mariage czyli bajkowe suknie ślubne od Juliette Atelier

Zobacz kolekcję ślubną na 2022 rok! Bajkowe suknie ślubne jak z królewskich ceremonii, hafty 3D z welonami wyszywanymi francuską koronką.

 

Belle Epoque de Mariage - oto zniewalająca kolekcja w stylu modern princess, którą właśnie zaprezentowało na sezon 2022 warszawskie Juliette Atelier. Bajkowe suknie ślubne jak z królewskich ceremonii, hafty 3D nawiązujące do niezmiennie uwielbianych motywów roślinnych w zestawach z otulającymi welonami wyszywanymi francuską koronką. Kolekcja zachwyca zarówno królewską estetyką oraz dominującym trendem royal lecz przepleciona jest również bardzo nowoczesnym designem ślubnego garnituru czy też slipp dress o długości maxi. Dlatego też zarówno Panny Młode zakochane w ponadczasowej klasyce i elegegancji jak również podążające za wszelkimi trendowymi nowościami znajdą w tej wyjątkowej kolekcji swoją wyśnioną ślubną kreację. Jak mówi sama projektantka marki Joanna Kubiak „ Najwyższy poziom kunsztu krawieckiego i autorska szwalnia zlokalizowana w Polsce pozwalają na stworzenie całkowicie unikalnych modeli oraz projektów na indywidualnie zamówienie. „

Misternie zdobione suknie jak z królewskich ceremonii , haftowane gorsety, elementy 3D, które odważnie nawiązują do motywów roślinnych, a do tego długie welony z francuską koronką. Nowa ślubna kolekcja Juliette Atelier zachwyca.

Najnowsza  kampania marki powstała w historycznym budynku z 1773 roku, który  był dawniej miejscem wypoczynku samego cesarza Wilhelma II z rodziną. Dziś Dwór Dawidy wciąż utrzymany jest w stylu baroku holenderskiego. Osiągnięty został tym samym cel nadania całej sesji filmowo-artystycznego klimatu i w taki sposób opowiedziana została tajemnicza historia panny młodej na chwilę przed tym, jak wypowie sakramentalne "TAK" na swym ślubnym kobiercu.

Atelier Juliette 

 

 

Suknie ślubne 2022

 

 

Suknia ślubna Perła

 

 

 

Suknia ślubna Romantica

 

 

 

Suknia ślubna Leonia

 

 

 

Suknia ślubna Dream

 

 

 

Suknia ślubna Stella

 

 

 

Suknia ślubna Liliana

 

 

 

Suknia ślubna Melody

 

 

 

Suknia ślubna Paula

 

 

 

Gisel

 

bialy kostium dla panny mlodej

 

 

Suknia ślubna Lola

 

 

 

Suknia ślubna Martha

 

kwiatowy gorset sukni ślubnej

 

 

 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź