Suknie slubne 2023 od Juliette Atelier

Ta kolekcja to suknie w stylu nowoczesnej księżniczki, suknie o dopasowanym kroju jak również zwiewne modele z muślinowych tkanin oraz zupełnie gładkie z zachowaniem stylu klasycznej elegancji.

 

Juliette Atelier właśnie pokazało najnowszą kolekcję sukien ślubnych na sezon 2023.

Kolekcja nosi nazwę Musica a nazwa poszczególnych sukni nie jest przypadkowa. Tak jak w kompozycji muzycznej każdy akord ma ogromne znaczenie i wpływ na całość utworu tak też w dziele tworzenia poszczególnych sukni ślubnych z tej kolekcji projektantka marki Asia Kubiak położyła nacisk na dopracowanie każdego detalu  do perfekcji. Znajdziemy w kolekcji suknie ręcznie wyszywane, transparentne buduarowe gorsety z opadającymi ramiączkami połączone z delikatnym jak mgiełka tiulem.

Wiele modeli z kolekcji wzbogacone zostało dodatkowymi warstwami tkanin z delikatnie mieniącym się brokatem, niezwykle modnym w nadchodzącym sezonie. Juliette Atelier od 20 już lat ubiera Panny Młode na najważniejszy dzień w ich życiu i doskonale wie jak ważne jest to aby w każdej kolekcji nie zabrakło różnych form sukien z jednoczesnym zachowaniem spójności stylistycznej.

W kolekcji Musica na sezon 2023 znajdziemy suknie w stylu nowoczesnej księżniczki, suknie o dopasowanym kroju jak również zwiewne modele z muślinowych tkanin oraz zupełnie gładkie z zachowaniem stylu klasycznej elegancji.

 

suknia slubna harmony 2023 slubnaglowie.pl JulietteAtelier

Juliette Atelier 2023 kolekcja ślubna slubnaglowie.pl

 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź