7 trendów w modzie ślubnej na sezon 2017

Zobacz jak projektanci tacy jak Galia Lahav, Rosa Clara czy Ines Di Santo wyznaczyli kierunek w modzie ślubnej na 2017 rok!

 

Bridal Fashion Week przyniósł wiele ciekawych trendów na nadchodzący sezon ślubny. Projektanci tacy jak Galia Lahav, Rosa Clara czy Ines Di Santo wyznaczyli kierunek w modzie ślubnej na 2017 rok. 

 

źródło: ZEKİ TUNCER MODA

 

Błękit to nowy róż

Romantyczne odcienie różu, zarówno w wersjach pastelowych jak i transparentnych, zastąpią rześkie niczym poranne niebo błękity. Pojawi się więcej modeli z niebieskiej gamy kolorystycznej- będą to zarówno suknie w jednolitym kolorze, jak i białe z dodatkiem błękitnego tiulu bądź szarfy przewiązanej w pasie.
 

 

źródło: Elizabeth Dye 

źrodło: alta moda bridal

źrodło: greenweddingshoes.com

źrodło: etsy / labelia

źrodło: etsy.com

 

Dekolt  V

Bardziej zabudowane dekolty w kształcie litery V, jak również te odważniejsze typu  „plunge” z dodatkiem transparentnej siateczki bądź koronki będą najczęściej spotykanym typem dekoltu u Panien Młodych w 2017 roku.  

 

źrodło: pnina tornai  

źrodło: pnina tornai  

źrodło: pnina tornai  

źrodło: pnina tornai  

 

Dekolt zabudowany

Dla właścicielek długich szyi będzie to wybór idealny. Suknie z koronkowymi golfami nie zawsze jednak będą oznaczać skromną kreację. Dzięki półprzezroczystym wstawkom na wysokości biustu, całość będzie wyglądać bardzo seksownie. 

 

źrodło: lihi hod

źrodło: pnina tornai  weddbook.com

źrodło: aliexpress,com

źrodło: nurit hen

 

Powrót trenu

Projektanci tacy jak Mark Zunino czy Alfred Angelo postanowili przywrócić świetność trenom. Najczęściej będą to jednak propozycje dość nowoczesne- tren rozpoczynający się już w połowie pleców będący integralną częścią sukni lub przypięty w bardzo fantazyjny sposób i stanowiący główną ozdobę ślubnej kreacji.

 

źrodło: pinterest.com

źrodło: pnina tornai  

źródło; Speranza Couture

źródło: ZEKİ TUNCER MODA

 

Długie rękawy

Kontynuacja trendu z ostatnich dwóch lat. Tym razem nie będą to jedynie ściśle przylegające do ciała, koronkowe rękawy, ale także luźniejsze w stylu hippie, rozszerzane oraz bufiaste.

 

źrodło: divine atelier

źrodło: pallas couture

źródło: oblogdecasamento.com.br

źródło; peter langner

źródło: DHgate.com

 

Wycięcia w okolicy talii

To będzie niekwestionowany hit zarówno w modzie codziennej, jak i ślubnej. Wycięcia w okolicy talii z delikatną siateczką lub koronką podkreślą niezbyt krągłe biodra u Panien Młodych o sylwetce chłopięcej, a innym dodadzą jeszcze więcej kobiecości. 

 

źródło: galia lahav

źródło: dhgate.com

źródło: pninatornai

źródło: pnina tornai

źródło: orkalia

źródło: maggiesottero

 

Panna Młoda w spodnium

Eleganckie i stylowe spodnium z gorsetem lub koronkową koszulą to propozycja dla odważnej Panny Młodej kochającej modowe wyzwania na co dzień. Szlaki przetarła Solange Knowles, siostra Beyonce, która na swoim ślubie wystąpiła w przepięknym spodnium z głębokim dekoltem i peleryną od Kenzo. 

 

źródło: nurit hen

źródło: tony ward

źródło:onefabday.com

źródło: praisewedding.com

źródło: pronovias.com

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź