Co wasze obrączki mówią o was?

Wasze obrączki mogą również bardzo wiele powiedzieć o waszej relacji. Będzie to Wasza biżuteria na wiele lat, dlatego wybierzcie je z głową.


Nie miałaś za pewne zbyt wiele do powiedzenia w kwestii wyboru pierścionka zaręczynowego. Jednak wybór obrączki jest już zdecydowanie bardziej kwestią dwóch stron związku. W tym zakresie masz duże możliwości szaleństwa, w końcu jeżeli chcesz, możesz uzupełnić ją diamentem lub innym kamieniem.

Możecie wybrać dwie takie same obrączki lub zamówić kompletnie różne. W końcu będzie to twoja biżuteria na wiele lat, dlatego wybierz ją z głową. Wasze obrączki mogą również bardzo wiele powiedzieć o waszej relacji.

 

 

 

Obrączki ślubne

 

Obrączki w wyróżniającym się kolorze

Najczęstszym wyborem przyszłych małżonków są obrączki złote, srebrne albo tytanowe. Jeżeli zdecydowaliście się na inny kolor, niż tradycyjne odcienie metaliczne, to znaczy że jesteście dumni ze swojej wyjątkowości.

Cechuje was optymistyczne podejście do życia. Zamiast ciągłej walki o wchodzenie coraz wyżej po szczeblach na przykład kariery, wy doceniacie piękne chwile tu i teraz. Nie pozwalacie, by perfekcjonizm zawładnął waszym życiem. Bardziej cenicie szczęśliwe momenty, niż poklask tłumu. Piękno waszej miłości także jest całkiem wyjątkowe.

 

 


Platynowe fale

Dla was przysięga „w zdrowiu i w chorobie”  ma realny wymiar. Chociażby życie rzucało wam kłody pod nogi, wy i tak wyjdziecie ze wszelkich problemów obronną ręką.

Wasze obrączki są połączone ze sobą równie mocno, jak was samych spaja miłość. Biżuteria jest symbolem waszej wytrwałości i zaangażowania, także w trudnych momentach.

 

 

 

Obrączki złote

 

Klasyczna obrączka

Tradycyjna obrączka to wybór romantyków, którzy cenią elegancki blask złota na swoich palcach. Jedyne o czym marzycie, to noszenie tej ozdoby na swoich palcach już do końca życia.

Do swojej miłości podchodzicie bardzo entuzjastycznie. Nie musicie wykazywać się ogromem fantazji, bo wszystko to, co jest najważniejsze, macie pod ręką. Jesteście dla siebie nawzajem źródłem dobroci i bezinteresowności, przez co także – największą radością życia.

 

 

 

Okrągła

Pary wybierające toczoną obrączkę, łączy szczególna więź. Obrączki składające się z dwóch połączonych pierścieni, to symbol siły.

Dzięki tej obrączce oboje będziecie wiedzieć, że macie wszystko aby osiągnąć wielkie rzeczy. Dodatkowo cechuje was gracja i zamiłowanie do estetyki. Jesteście trochę szaleni w swojej miłości, ale to jest w was urokliwe.

 

 

 

Grube i zdobione

Jeżeli wasze spojrzenia przyciągają wyraziste, widoczne obrączki, jest duże prawdopodobieństwo, że oboje nie jesteście fanami życia wedle z góry narzuconego podręcznika. Tak długo, jak wasze małżeństwo posiada swoją solidną podstawę, oboje jesteście w nim całkowicie wolni.

Pewnie lubicie podróżować albo macie jakieś inne, może mniej typowe hobby. Z pewnością wychodzicie poza schematy i nie przejmujecie się opiniami ludzi. W końcu to wy jesteście dla siebie najważniejszą opoką.

 

 

 

Zobacz także: 

WSZYSTKO CO MUSISZ WIEDZIEĆ O ŚLUBNYCH TRENDACH

 

 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź