Cztery kreatywne pomysły na Podziękowania dla Rodziców

Jak podziękować rodzicom wzruszająco, trochę zabawnie, a przede wszystkim z wielką miłością i prostotą serca…? Oto kilka pomysłów!

Fotografia: Białe Kadry

 

Nie jest łatwo dzielić się emocjami na forum, często brakuje słów, a te wypowiedziane spontanicznie, w niemałym przecież stresie, nie zawsze są tymi, które chcielibyśmy przekazać swoim najbliższym. Nieraz relacje nie są bliskie i mamy trudności z wyrażeniem swoich uczuć.

Jak ustrzec się, aby na własnym weselu nie było „ wpadki” aby się nie rozkleić i nie dać powodu do złośliwych komentarzy?

Jak podziękować rodzicom wzruszająco, trochę zabawnie, a przede wszystkim  z wielką miłością i prostotą serca…?

 

 

fotografia: LMFOTO.PL

 


Oto kilka pomysłów na podziękowania dla rodziców:

 

Pomysł I     -  Jeżeli chcesz, aby Twoje Podziękowanie trafiło do serca Mamy i Taty opisz swoje emocje, kontakty, relacje, to co dla Ciebie ważne, piękne, radosne, co łączy i odkrywa w pamięci pozytywne wspomnienia, a ja to opiszę w formie niebanalnego wiersza.

 

 

Pomysł II    -  Jeżeli nie chcesz się rozpłakać i mocno wzruszyć przeczytaj wiersz kilka lub kilkanaście razy, aby się oswoić z tekstem. Wtedy czytanie będzie o wiele łatwiejsze, wyciszą się emocje, pewnie nie do końca, ale będzie o wiele trafniej wyrazić swoje uczucia.

 

 

fotografia: Światłokolorowi 

 

 

Pomysł III   -  Jeżeli jednak emocje są tak wielkie, że się boisz, że nie dasz rady wypowiedzieć tych słów, nagraj teledysk, gdzie Twoje słowa będą wypowiedziane na filmie z podkładem delikatnej muzyki, lub nagraj tylko film z podziękowaniami, a muzyka niech płynie na żywo z podkładem didżeja lub zespołu weselnego.

 

 

Pomysł IV   -  Wybierz najlepszy moment na weselu, kiedy jeszcze są wszyscy goście i doskonale się bawią. Może to być czas np. po oczepinach.

 

 

Oczywiście możesz sam stworzyć własne podziękowania, jeżeli słowa przychodzą Ci z łatwością i umiesz panować nad emocjami, ale jeżeli spodobały Ci się moje pomysły i chciałbyś aby ten ważny moment był naprawdę wyjątkowy to zapraszam na stronę  wierszykdlaciebie  gdzie odkryjesz inny, trochę bardziej intymny świat.

 

 

fotografia: Paweł Traczyk FOTOGRAFIA ŚLUBNA

 

O mnie:

Pisaniem wierszy zajmuję się odkąd tylko pamiętam. 
Były to małe formy, dla dzieci do przedszkola, teksty z okazji urodzin, jubileuszy przyjaciół i rodziny, a także na przeróżne okazje / np.w 2000 roku zdobyłem I nagrodę w Gorzowie Wlkp za wiersz na 100-tną rocznicę powstania tramwajów w naszym mieście i pojechałem na 2 tygodnie do Toskanii, a w zeszłym roku córeczka moich znajomych zdobyła I nagrodę w Poznaniu za wierszyk o owocach i zdrowym trybie życia/ jest zamieszczony na stronie wierszykdlaciebie.pl 

Pisanie to dla mnie radość, ponieważ na papier mogę przelać uczucia, to co porusza moje serce i nieraz wypowiedzieć wszystkiego się po prostu nie da spontanicznie.

Zapraszam do mnie, z przyjemnością doradzę, pomogę, napiszę. 

Andrzej 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź