Jak wybrać suknię, która jest seksowna?

Pragniesz wyglądać sexy na swoim ślubie, ale nie jesteś przekonana do odsłaniania zbyt wiele? Sprawdź jak nie przesadzić z kreacją!

fotografia: Cztery Kadry

 

 

Seksowna suknia ślubna


Koronki zmysłowo wijące się na transparentnej siateczce, onieśmielające dekolty, wycięcia na linii bioder czy długości mini przykryte półprzezroczystym tiulem - to esencja seksownej ślubnej kreacji. Z pewnością kuszą Cię takie modele, jednak zastanawiasz się jak zareaguje na przykład starsze pokolenie, zwłaszcza, jeśli ceremonia zaślubin odbywa się przed ołtarzem.

Nie musisz jednak rezygnować z seksownej sukni. Ważne bowiem, by była zmysłowa, ale nie wyzywająca. Kluczem jest równowaga.

 

fotografia: Zuzanna i Marcin Karetta

 

 

Mniej znaczy więcej, czyli jeden mocny akcent

 

Warto wybrać jeden atut naszej sylwetki i odpowiednio go podkreślić. Zdecyduj się więc albo na głębszy dekolt, albo odsłonięcie nóg seksownym rozcięciem sukni. Pozostała część kreacji powinna być stonowana - inaczej możesz zahaczyć o kicz.

Na przykład, jeśli wybierzesz głęboki dekolt na plecach, rękawy sukni powinny być długie.


fotografia: Adam Ludwik Photography

 

 

Wyrafinowana alternatywa

 

Pragniesz wyglądać sexy, ale nie jesteś przekonana do odsłaniania zbyt wiele? Postaw na transparentne siateczki lub cienką tkaninę imitującą kolor skóry. Masz zgrabne nogi?

Nie prezentuj ich w całości długością mini, ale postaw na tiul bądź zmysłowe rozcięcie do wysokości uda.

 

suknia: ELIANAKRESA / fotografia: Marta Brodziak

 

 

Dobierz suknię do swojej sylwetki

 

W wymarzonej sukni powinnaś poczuć się seksowna i pewna siebie. Fatalnym posunięciem będzie wybór modelu odsłaniającego te partie ciała, które lepiej zamaskować. Dlatego niech w wyborze tej wyjątkowej, jedynej w swoim rodzaju kreacji pomoże stylistka lub zaufana przyjaciółka.

Łatwo pod wpływem emocji wybrać zanadto głęboki dekolt, pokazać za dużo skóry lub spowodować, że spod zbyt obcisłej sukni wyjdą nieestetyczne boczki.

 

suknia: ELIANAKRESA / fotografia: Marta Brodziak

 

 

Seksowne suknie ślubne na sezon 2020/2021

 

W obecnym sezonie królować będą modele spod znaku “illusion dress”. To cała gama ciekawych, przezroczystych dekoltów, rękawów i tyłów sukien oraz cielistych tkanin z wijącymi się po nich haftami i kryształkami. Pojęcie „Illusion neckline” odnosi się natomiast do sukien, które mają jedynie transparentne dekolty.

Trend „Illusion” świetnie sprawdzi się w kreacjach dla odważnych Panien Młodych na przykład w formie transparentnej sukni pokrytej mnóstwem wzorów imitujących elegancki tatuaż. Alternatywą może być suknia z cielistą bazą i naszytą na niej koronką lub siateczką.

Możliwość łączenia tkanin przejrzystych z kryjącymi może doskonale maskować newralgiczne miejsca naszej figury, pozwalając na genialny efekt iluzji. Będziemy wyglądać nie tylko seksownie, ale cała nasza sylwetka zyska na lekkości i zmysłowości.

 

suknia: ELIANAKRESA / fotografia: Marta Brodziak

 

suknia: ELIANAKRESA / fotografia: Marta Brodziak

 

 

Zobacz także:

SUKNIE ŚLUBNE Z EFEKTEM TATUAŻU

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź