Jak z głową sprzedać swoją suknię ślubną?

Sprawdź nasze wskazówki dotyczące sprzedawania swojej kreacji.

 

Twój ślub minął jak piękny sen? Poza wspomnieniami w głowie i fotografiami w albumie, w Twojej szafie pozostała z pewnością suknia ślubna. Sprawdź nasze wskazówki dotyczące sprzedawania swojej kreacji.

 

Zapraszamy do działu: OGŁOSZENIA czyli suknie z drugiej ręki :)

 

źródło: Ślub na glowie

źródło: Ślub na glowie - Ogłoszenia 

 

Niezależnie od tego, czy nie jesteś sentymentalna, czy jesteś po prostu doświadczona, sprzedawanie sukni ślubnej jest prostym sposobem na odzyskanie części pieniędzy. Jeśli Twoja suknia jest w dobrym stanie, rozważ sprzedanie jej na rynku wtórnym, gdzie znajdziesz większą liczbę potencjalnych nabywców. A jeśli Twoja suknia jest bardziej rozpoznawalnej marki, jak Oscar de la Renta lub Vera Wang, możesz zbliżyć się nawet do 60 procent jej wartości początkowej. 

 

źródło: Ślub na glowie/ogłoszenia

źródło: Ślub na glowie/ogłoszenia

 

Nawet jeśli Twoja suknia nie jest od projektanta, nie rezygnuj z nadziei, ponieważ istnieje duży popyt na nieco tańsze, ale ponadczasowe stroje. Nie wspominając już o tym, że sukienki w dużych rozmiarach również są bardzo poszukiwane, więc nie powinnaś się martwić, jeśli nie nosisz rozmiaru 38 lub 36.

 

źródło: Ślub na glowie/ogłoszenia

źródło: Ślub na glowie/ogłoszenia

 


Ślub na głowie posiada cały dział, który przeznaczony jest na ogłaszanie się byłych Panien Młodych, chcących sprzedać suknie. Dodawanie w nim ogłoszeń jest całkowicie darmowe, nie ma żadnych kosztów ani prowizji. Wszystko, co należy zrobić aby dodać ofertę, to zalogować się w serwisie, zakładając swoje konto albo poprzez Facebooka. Po tym od razu możesz dodać swoje ogłoszenie. Zostanie ono zweryfikowane przez nas zespół w ciągu maksymalnie 72 godzin, a następnie trafi ono na naszą stronę, do działu z ogłoszeniami.

 

źródło: Ślub na glowie/ogłoszenia

źródło: Ślub na glowie/ogłoszenia


Do każdej propozycji możesz dodać 5 zdjęć, z których pierwsze musi być pionowe, a pozostałe – według uznania. Pamiętaj, że ogłoszenie nie może zawierać zdjęć producentów, znaków graficznych, logotypów, napisów. Nie zamazuj także swojej twarzy. To zaburza estetykę zdjęcia i odstrasza kupujących. Jeżeli zależy Ci na anonimowości, możesz dodać zdjęcie prezentujące Cię od szyi w dół. Unikaj także innych nieatrakcyjnych elementów, które wpływają na wygląd ogłoszenia. Pamiętaj, że potencjalna kupująca chce móc od razu wyobrazić sobie siebie w danym modelu.

 

źródło: Ślub na glowie/ogłoszenia

źródło: Ślub na glowie/ogłoszenia

 

Dostosuj racjonalną cenę. Zazwyczaj powinna ona oscylować koło 50-60% wartości sukni w salonie. Cena nie może odstraszyć kupujących. Jeżeli suknia ma jakieś mankamenty, postaraj się je naprawić przed sprzedażą. Konieczne jest także poddanie jej profesjonalnemu czyszczeniu, nawet jeżeli zabrudzenia nie są widoczne na pierwszy rzut oka.
Życzymy Ci szybkiej sprzedaży sukni i zadowolonej kupującej!

 

źródło: Ślub na glowie/ogłoszenia

źródło: Ślub na glowie/ogłoszenia

 

Zapraszamy do działu: OGŁOSZENIA czyli suknie z drugiej ręki :)

 

ps. odzyskać 50 %, 60 % kwoty, od ceny zapłaconej za suknię, nie jest wcale takie proste, wiele zależy od zdjęć sukni i tym jak ona prezentuje się na Tobie... Zakryte czarnymi plamami twarze na zdjęciach, odstraszają, bo są po prostu nieatrakcyjne. Warto się zastanowić, jak będzie widziała nasze ogłoszenie, osoba potencjalna zainteresowana.

 

Tu znajdziesz fotografów na ślub - zobacz 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź