Jungle Vibes - sesja ślubna w stylu boho, MeLove

Nietuzinkowa sesja ślubna w tropikalnych kolorach!

 

Z czym kojarzy Wam się słowo "miłość"? Pewnym jest, że wielu z Was ma teraz przed oczami czerwone róże. W końcu od setek lat kojarzą się z tym, co romantyczne i zmysłowe. Nic więc dziwnego, że ten właśnie motyw do tej pory dominował w ślubnych aranżacjach.

Wszystko wskazuje jednak na to, że nadeszła pora na zmiany. Świadczy o tym coraz wyraźniejszy trend na weselne eksperymenty z kolorystyką, lokalizacjami czy estetyką detali.

Takie nietuzinkowe rozwiązania, dotąd rzadziej spotykane, są na wagę złota: udowadniają jak szerokie jest spektrum nie tylko emocji, ale też symboli, które je wyrażają. Kto powiedział, że tropikalny bukiet i feeria kolorów mniej pasjonująco opowiadają o pięknie uczuć, niż fiołki i gardenie? 

Ta sesja jest najlepszym przykładem na to, że warto przekraczać granice i sięgać po to, co nieoczywiste, nawet w dniu ślubu. Nie tylko barwy są tu wyjątkowe, ale też samo miejsce, kojarzące się z dziką i pełną tajemnic, a przez to tak pociągającą dżunglą. Panna młoda jest tu nie zwiewną świtezianką, a prawdziwą egzotyczną królową w sukni odważnie eksponującej ramiona i niezwykłym wianku na głowie.

Coraz więcej par decyduje się realizować przyjęcie ślubne zgodnie ze swoim stylem i osobowością. Dzięki takim akcentom jak nietypowa muszka, intrygujący krój sukni czy barwne buty, można wyrazić więcej, niż tylko czerpiąc pełnymi garściami z klasyki. Jest nie mniej pięknie, ale na pewno bardziej wyraziście. To korzyść nie tylko dla państwa młodych - nietypowego wesela z pazurem goście nie zapomną nigdy!

meLove

 

szpilki slubne butelkowa zieleń slub boho meLove slubnaglowie.pl

suknia boho meLove slubnaglowie.pl

koronkowa suknia slubna boho meLove slubnaglowie.pl

wianek slubny w stylu boho slubnaglowie.pl

slubny makijaż różowe usta panny młodej slubnaglowie.pl

panna mloda styl boho meLove slubnaglowie.pl

meLove slubnaglowie.pl

boho bride 2020 meLove slubnaglowie.pl

slub i wesele w stylu boho meLove slubnaglowie.pl

kolekcja suni slubnych meLove slubnaglowie.pl

sesja slubna boho meLove slubnaglowie.pl

slub rustykalny meLove slubnaglowie.pl

 

fotografia: Magdalena Tarach Haładyń 
suknie: MeLove 

dekoracje: Zielone Pojęcie Pracownia Florystyczna Aleksandra Czarnacka

makeup: Studio wizerunku - Kinga Stopa

buty: MyWish

modele: Weronika i Jakub

tort: Cukiernia Restauracja Grzybek

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź