Kilka ślubnych trendów, które przetrwały próbę czasu!

Oto niektóre z tegorocznych trendów, które zostały najbardziej docenione przez ślubnych planistów.

źródło: SklepSlubny.Love

 


Bez względu na to, czy brałaś ślub w 2019 - 2020 lub 2021 roku, czy uczestniczyłaś w tym czasie w jakiejś uroczystości, nie mogłaś nie zauważyć obowiązujących trendów.

Wesela w tym czasie były bardziej wyszukane i ekscentryczne niż wcześniej. Panny Młode nie obwiały się testować nowych kolorów, faktur i dekoracji.

Oto niektóre z tegorocznych trendów, które zostały najbardziej docenione przez ślubnych planistów.

 


1. Piękna papeteria ślubna w stylu glamour

 

Od księgi gości, poprzez zaproszenia, aż po numery stołów weselnych – Młode Pary nie są już w stanie powstrzymać się przed sięgnięciem po piękną, wielozadaniową papeterię. Wbrew pozorom jej rola jest istotna, bo odpowiada za pierwszy efekt.

Spersonalizowana papeteria to w dzisiejszych, cyfrowych czasach prawdziwy fenomen. Utrzyma się to jeszcze przez następne lata.

 

fotografia: Adam Ludwik Photography

 


2. Niedopasowane sukienki druhen

 

W tym roku zauważyć można zdecydowanie większą swobodę, jeżeli chodzi o wybór sukien dla druhen. Najbardziej podoba nam się to, że miksowanie i dopasowywanie pozwala każdej druhnie na dobór sylwetki sukienki do swojej własnej.

Także suknie Panien Młodych nabrały lekkości – nie są dopasowane do wyobrażeń, ale do prawdziwej figury i jest to widoczne na zdjęciach.

 


3. Ściany zdjęć na weselu

 

Większość narzeczonych wie, że ich goście będą publikować zdjęcia z ich ślubu na różnych kanałach mediów społecznościowych. Z tego powodu panuje trend specjalnego tworzenia dekoracyjnej ściany, która ma służyć jako tło do fotografii.

W tym roku zauważyć można było wiele Młodych Par, które skorzystały z tej propozycji. Taka ściana może być całkiem budżetowa. Wystarczy kupić w tym celu satynowy materiał sprzedawany w rolkach i przymocować go do arkusza sklejki lub płyty piankowej.

Dodaj do tego jakieś rekwizyty, zależne od pory roku i zyskasz piękne tło do zdjęć.

 

napis weselny mr&mrs slubnaglowie.pl

fotografia: FOTOTIKKA 

 


4. Food trucki na weselu

 

Food trucki na zakończenie ślubu to trend zauważalny na Zachodzie.

Grillowany ser, gorące pączki albo aromatyczna kawa – jeżeli Twoja weselna sala ma odpowiednie podwórko, to idealny wybór.

Goście w nocy dostaną taką przekąskę, jakiej najbardziej pragną.

 


5. Zwierzęta domowe

 

Dziewczynki z kwiatami są coraz częściej zastępowane przez zwierzęta. I już nie tylko na ślubach ekscentrycznych milionerów. To ciekawy trend i powinien zostać zachowany, ale jest on także dość niebezpieczny.

Bądź ostrożna, kiedy pozwalasz swojemu psu niebezpiecznie zbliżyć się do swojej sukni ślubnej i pamiętaj, że każde zwierzę w tłumie może stać się podekscytowane lub zdenerwowane. Posiadanie zabawek lub smakołyków jest konieczne.

Warto zatroszczyć się o osobę, której rolą będzie opieka nad zwierzęciem w trakcie uroczystości.

 

fotografia: Światłokolorowi

 


6. Bardziej odważne i jaśniejsze kolory

 

W tym roku występował co prawda kolor szampana oraz beż, ale intensywniejsze barwy także powróciły w starym stylu. Obecnie do wybory jest tak wiele odcieni, że warto starannie dobierać kolorystykę.

Kolory podstawowe są elementarne, ale to głębsze barwy sprawiają, że uroczystość będzie bardziej wyrafinowana. Oświetlenie ceremonii musi być wówczas neutralne, abyś na zdjęciach nie miała na przykład niebieskiej twarzy.

 

fotografia: VeryLuckyStar

 


7. Naturalny wystrój na weselu

 

Tegorocznym hitem były dekoracje ślubne inspirowane naturą. Kolce, jagody, gałęzie, zostały włączone do wszystkich elementów dekoracji.

Wspaniale wyglądają długie, zielone girlandy po bokach przejścia w kościele, które włożone są w drewniane pudełka wypełnione mchem, z dodatkiem świec.

Takie dekoracje można przenieść także na długie, drewniane stoły, aby ostateczny rezultat był wspaniały.

 

fotografia: M.M. Rudiak Fotografia

 

 

Zobacz także:

10 NUMERÓW KTÓRE PORWĄ DO TAŃCA TŁUMY NA TWOIM WESELU

 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź