Królową być! Metamorfoza ślubna Joanny Cesarz

Zapraszamy na metamorfoza ślubna Joanny Cesarz przy współpracy z marką Agnes Fashion Group!

 

Jeśli czujesz się urodzoną królową, to pokaż to na swoim ślubie! Taką puentą zakończyła się metamorfoza Joanny Cesarz, która przeobraziła się w wymarzoną księżniczkę, a raczej królową niczym z filmów Disney’a. Z pomocą przyszli jej eksperci współpracujący z marką Agnes Fashion Group. Wymarzona suknia ślubna podkreślała kobiece kształty Asi, pasując do jej wizji sukni idealnej. Stylizacja odbyła się w ramach kampanii Beauty Full. Zapraszamy do zapoznania się z tym odcinkiem metamorfoz. 

 

 

 


Joanna Cesarz to pierwsza polska „Supermodelka Plus Size”. 25-latka zwyciężyła w polskiej edycji tego show, otwierającego jej drzwi do kariery. W social media chętnie dzieli się zdjęciami, na których nie ukrywa swoich kobiecych kształtów. Wręcz przeciwnie! Poruszenie i aplauz wywołały te w kostiumie kąpielowym lub...bez niego;) Zdjęcie w samej bieliźnie, zrobione w windzie, zebrało kilka tysięcy serduszek. Nic dziwnego, Joanna Cesarz wygląda jak bogini seksapilu i tak też się czuje. Na Instagramie obserwuje ją aż 50 000 osób. Joasia idealnie wpisuje się w założenia kampanii Beauty Full, którą Agnes Fashion Group dowartościowuje kobiece kształty. 

 

 

Czuję się jak królowa i chcę to pokazać

 

Joasia jeszcze nie bierze ślubu, ale już wie, w jakiej wersji siebie wystąpi podczas tego dnia. Pomogliśmy jej zobaczyć swoje marzenie w rzeczywistości. Metamorfozę prowadziła kreator wizerunku Elżbieta Lepianka. Asia Cesarz przyznała, że wychowała się na filmach i bajkach Disneya, rozbudzających pragnienie wcielenia się w rolę księżniczki. Tak było do czasu, kiedy zaczęła nabierać kobiecych kształtów. Wtedy marzenie o księżniczce ewoluowało w bardziej dostojne wcielenie – na swoim ślubie chce wyglądać jak królowa! Bo ta jest bardziej szykowna, posągowa, ma klasę i trudno od niej oderwać wzrok. Nie będzie to więc styl boho, bo ona marzy o pałacowym glamour, wielkich żyrandolach i 2-metrowym torcie! Jak można się spodziewać, do królewskiego wyobrażenia siebie na ślubnym kobiercu Asia Cesarz wybrałaby złote dodatki. Nie lubi zimnych odcieni. - „Wiesz dlaczego tak się dzieje? Bo intuicyjnie czujemy, jaki mamy typ urody i co jest dla nas odpowiednie. Złoto pasuje do Twoich oczu i odcienia skóry” - komentuje Elżbieta Lepianka. 

Zanim przyszła panna młoda znajdzie suknię idealną, czeka ją trochę pracy...przyjemnej pracy! Na Asię czekało kilka modeli sukien ślubnych, które idealnie współgrały z jej urodą i wizją Disneyowskiej księżniczki, czy też królowej. Spośród tych olśniewających sukien ślubnych, Asia wraz ze stylistką Elą miały wybrać najlepszą.

W pierwszej sukni na pierwszym planie był dekolt. Wspaniale podkreślający pełen biust. Lekko opadające ramiączka, kształt litery V – Asia była zachwycona i co chwila mówiła: „Tak, tak!”.

Pełna entuzjazmu przeszła do przymiarki drugiej sukni. Ta natomiast wyróżniała się baśniowym błyskiem wielu warstw i aplikacjami w łezkę. Czyżby tu pojawiła się łezka także w oku Asi?;)

Kolejna, trzecia suknia – to już odejście od klasycznej księżniczki w kroju. Zupełnie inny typ, zwiewny, z dopinanymi rękawami. Wow! Asia przyznała jednak, że od kilku lat nie lubi już zakrywać ramion i chętnie eksponuje ciało. Brawo!

Czwarta suknia zaskoczyła Asię. Czyżby Ela się pomyliła i wybrała boho? Jak się szybko okazało, to celowy zabieg ze względu na krój sukni. Syrenka, która podkreśla kobiece kształty i zbliża pannę młodą do królowej. A o to przecież chodziło Asi. 

 

panna mloda plus size Agnes Fashion Group slubnaglowie.pl

 

 

Złoto, róż i już! Dekoracja stołu

 

Kolejnym zaskoczeniem, jakie czekało na Asię, była dekoracja stołu weselnego. Pudrowy róż? Jak wyjaśniła Elżbieta, róż pięknie uzupełnia ciężkie złoto sprawiając, że całość wygląda lekko i świeżo. Co na to Asia? Wydawała się zachwycona. Kto by nie był?:) Talent dekoracyjny Perfect Moment okazał się niezawodny i...perfekcyjny! Każdy element stołu pasuje do stylu wesela i sukni panny młodej. Dużo skrzących się elementów, złote sztućce i detale. 

 

Królewska fryzura

 

Patryk Nadolny, fryzjer stylista, przygotował wymarzoną fryzurę Asi. Wpierw przedstawił jej kilka uprzednio wybranych inspiracji. Dziewczyna była zaskoczona tym, że da się je wykonać na jej włosach. Wszystko jest możliwe w rękach fryzjera artysty. Fryzura zwieńczona koroną? Jest ona przecież nieodłącznym, królewskim atrybutem. 

 

Złoto i klasyczna kreska – ślubny makijaż

 

Tak piękne oczy, jakimi natura obdarzyła Asię, wystarczy szlachetnie podkreślić czarną kreską, co zaproponowała wizażystka Paulina. Do kreski mieniące się złoto, jakie wybrała sobie Asia z całej paletki kolorystycznej. 

 

Rzeczywistość piękna jak baśń


Krok po kroku, element po elemencie, a bajka o księżniczce czy królowej, zaczynała się ziszczać. Asia w finałowej stylizacji, wyglądała tak przepięknie, że Hollywood mogłoby ją od razu zatrudnić do kolejnego filmu Disney’a! Dziewczyna sama przyznała, że dokładnie tak wyobraża sobie siebie na ślubnym kobiercu. Czy wybór sukni i pozostałych elementów, jakie pasują do ogólnej wizji ślubu i wesela, nie okazał się fascynującą przygodą? Zachęcamy, by w ten sposób do tego podchodzić.

 

Agnes Fashion Group suknia slubna xxl slubnasglowie.pl

 

Stylizacja ślubna Asi odbyła się w ramach kampanii Beauty Full, która inspiruje kobiety w rozmiarze Size Plus do akceptacji siebie i swojego ciała. Asia pokazuje, że jeśli kobieta czuje się w środku piękna, to emanuje tym także na zewnątrz.

 

 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź