Najlepsze rady na temat zakupu sukni ślubnej przez Internet

Obecnie coraz większa liczba Panien Młodych decyduje się na zakup sukni ślubnej przez Internet.


Zakup sukni ślubnej przez Internet to coś, co jeszcze kilka lat temu wydawało się być szaleństwem. Jednak obecnie coraz większa liczba Panien Młodych decyduje się na takie właśnie rozwiązanie. Najczęściej podyktowane jest to względami finansowymi – takie zakupy są po prostu o wiele tańsze.

Pozwala to na zmniejszenie kosztów całego przyjęcia o bardzo wiele. Dodatkowo wybór kreacji jest duży i nie trzeba tak męczyć się, jak na standardowych zakupach.
Oczywiście, takie zakupy niosą za sobą również ryzyko. W końcu przysłana suknia może nie wyglądać jak z obrazka, może być słabej jakości. Takie ryzyko Panna Młoda musi podjąć. Ważne, by w suknię zaopatrywać się w znanym miejscu. Poznaj najlepsze rady, dotyczące kupna sukni.

 

suknia z komisu ŚNG: Ekskluzywna suknia szyta za granicą 34/36

 


Poznaj swój styl ubierania się

Przed kupnem sukni dokładnie poznaj swoje ciało. Dzięki temu istnieje duże prawdopodobieństwo, że dobrze dopasujesz suknię do jego wymagań. Przejrzyj także ofertę, aby móc określić swój styl.

 

Jeżeli chcesz coś sprzedać - tu możesz całkowicie za darmo wystawić swoje ogłoszenie.

 

suknia z komisu ŚNG:  Suknia ślubna

 

 

Poznaj rady dotyczące doboru kreacji

Przyjrzyj się kilku, skrajnym modelom i postaraj się dopasować ich krój do swojej figury i urody. Przeczytaj poradniki na ten temat, dzięki którym łatwiej będzie ci dobrać coś odpowiedniego.

 

suknia z komisu ŚNG: Suknia ślubna 36

 


Zmierz się precyzyjnie

Sukienka dobrze dopasowana to więcej, niż połowa sukcesu. W źle skrojonej sukni będziesz wyglądała zdecydowanie mniej zjawiskowo. Zamawianie sukni ślubnej i kierowanie się przy tym wyłącznie tabelą rozmiarów w sklepie internetowym, jest błędem.

Przede wszystkim musisz znać dokładnie swoje wymiary w różnych punktach ciała. Najlepiej jest kogoś o to porosić i to kogoś, kto zna się choć trochę na krawiectwie. Pamiętaj także, by nie liczyć na diety cud i szybkie schudnięcie.

 

suknia z komisu ŚNG: Suknia ktora budzi zmysly

 

 

Ustaw budżet

Chociaż suknie ślubne online są tańsze, niż te dostępne w fizycznym sklepie, musisz koniecznie ustalić budżet przeznaczony na ten zakup. Przy sprowadzaniu kreacji z zagranicy dolicz nie tylko wysokie koszty przesyłki, ale również możliwość opłaty cła.

 

suknia z komisu ŚNG: Suknia ślubna

 

 

Kupuj tylko od renomowanych sprzedawców

Skąd wiedzieć, że sprzedawca jest godny zaufania? Przede wszystkim przeczytaj o nim opinie w Internecie. Dostaniesz odpowiedź, czy klientki są zadowolone z realizacji swojego zamówienia. Poszukaj polecanych miejsc.

 

suknia z komisu ŚNG: Suknia Ślubna projektu MORII LEE model 2887

 

 

Zadawaj wiele pytań

Masz prawo zadać sprzedawcy mnóstwo pytań przed kliknięciem przycisku „kup”. Jeżeli tylko masz wątpliwości, lepiej rozwiać je przed transakcją. Jakie tkaniny zostały użyte do uszycia sukni? Jaki dokładnie jest jej odcień? Jak długo trwa przygotowanie sukienki do wysyłki? Czy pod spodem jest zamek?

Możliwości jest bardzo wiele, a obowiązkiem obsługi jest rozwiać je wszystkie.

 

suknia z komisu ŚNG: Suknia ślubna Sweetheart 6132

 

 

Poproś o próbki tkanin

Aby czuć się bezpiecznie, możesz poprosić sklep o próbki tkanin. Wówczas samodzielnie sprawdzisz, czy to co zamawiasz jest faktycznie wysokiej jakości.

 

suknia z komisu ŚNG: Suknia ślubna Justin Alexander Signature

 

 

Suknie zamów z rezerwą czasową

Nigdy nie decyduj się na zakupy przez Internet na ostatnią chwilę. Sam proces wysyłki jest długotrwały, a musisz zostawić sobie czas chociażby na ewentualne reklamacje, czy poprawki. Uszycie sukni może zająć nawet 30 dni.

 

suknia z komisu ŚNG: Suknia ślubna Sinceryty

 

 

Znajdź zaufaną krawcową

Czasami zamówiona suknia wymagać może drobnych poprawek, dlatego dobrze jest mieć pod ręką dobrą krawcową, która pomoże ci dopasować ją do twojej figury. Uwzględnij to w budżecie.

 

suknia z komisu ŚNG: Suknia Ślubna

 

 

Polityka zwrotów i reklamacji

Przed zakupem zapoznaj się z warunkami dokonania zwrotów i reklamacji sukni. To bardzo istotne, jeżeli suknia nie spełni twoich oczekiwań. Pamiętaj, że suknia szyta na miarę najczęściej nie będzie podlegała zwrotowi.

 

suknia z komisu ŚNG: Suknia ślubna KELSI - MAUREEN - Atelier Sylwia Kopczyńska

 

 

Wprowadzanie zmian

Niektóre sklepy internetowe dopuszczają wprowadzanie zmian w sukni bez dodatkowych opłat. Dzięki temu możesz na przykład zmienić krój dekoltu.

 

suknia z komisu ŚNG: Sprzedam suknię ślubną!

 

 

Uważaj na super okazje!

To najważniejsza przestroga – niska cena może wynikać z niskiej jakości sukienki, jej złej konstrukcji lub też z nieuczciwości sprzedawcy. Rozejrzyj się po różnych sklepach, aby mieć wyobrażenie odnośnie cen kreacji.

Oczywiście niewykluczone, że wyprzedaż dotyczy ostatniej sztuki na przykład z poprzedniego sezonu, i że faktycznie jest to świetna okazja.

 

suknia z komisu ŚNG: Delikatna koronkowa suknia ślubna

 

Zanim coś wystawicie do sprzedania, koniecznie przeczytajcie nasz komunikat - Ostrzeżenie przed oszustami w internecie

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź