Najmodniejsze suknie ślubne z bufiastymi rękawami

Bufiaste rękawy wracają do łask! Przejrzyj naszą galerię 16 sukni ślubnych z bufiastymi rękawami na każdy styl i budżet.

 

Trendy w sukienkach ślubnych stale się zmieniają, ale bez względu na to, jak świeży jest projekt, często istnieje jakiś wpływ z poprzednich sezonów. W ciągu ostatnich kilku lat wpływ mady z lat 80tych i 90tych był widoczny w różnych formach, od obszernych bluzek po minimalne halki i sukienki z odważnie odkrytymi ramionami. Teraz mentalność „większe jest lepsze” przekłada się na suknie ślubne z bufiastymi rękawami. 

Wiemy, wiemy... gigantyczne, pufiaste rękawy sukni ślubnej brzmią bardzo oldschoolowo  i dla wielu współczesnych narzeczonych mogą kojarzyć się trochę z Księżniczką z bajek Disney'a . Ale obszerne rękawy nie są już przestarzałym, godnym strachu stylem minionych dziesięcioleci. W rzeczywistości jesteśmy tutaj, aby poinformować, że oficjalnie powracają do łask w nowoczesnej formie, od eleganckich, inspirowanych wiktoriańskimi rękawami po delikatnie bufiaste rękawki.

W przypadku czegoś eleganckiego, minimalistyczna suknia z satyny lub krepy z odważnie odkrytym ramieniem lub przesadnie pufiastym  rękawem jest niezwykle wyrafinowana. Jeśli chodzi o romantyczne sukienki z haftem, koronką lub koralikami, postaw na suknię ślubną z długimi rękawami, które falują dokładnie przy mankietach lub krótkimi rękawami, które lekko nadymają się na ramieniu. 
Im większy rękaw, tym lepiej, niezależnie od tego, czy wybierzesz przezroczyste rękawy o długości 3/4, obszerne bufki odsłaniające ramiona, czy też długie, wąskie rękawy z obszernymi ramionami.

Niezależnie od tego, czy wolisz subtelną pufkę, czy uwielbiasz fantazję w postaci pufy w stylu księżniczki, przejrzyj naszą galerię 16 sukni ślubnych z bufiastymi rękawami na każdy styl i budżet.

 

Marka: Berta Bridal

 

Marka: Galia Lahav 

 

Marka: Lihi Hod 

 

Marka: Madi Lane Bridal

 

Marka: Galia Lahav 

 

Marka: Crystal Designs

 

Marka: Nordstrom

 

Marka: Karen Willis Holmes

 

Marka: Alexandra Grecco

 

Marka: Ines Di Santo

 

Marka: Galia Lahav 

 

Marka: Galia Lahav 

 

Marka: ETEIN

 

Marka: Lorenzo Rossi

 

Marka: Olivia Bottega

 

Marka: Alex Veil

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź