Najnowsza kolekcja marki Le Blanc na sezon 2017

Marka Le Blanc to synonim najwyższej jakości gdyż wszystkie suknie z kolekcji powstały z najszlachetniejszych tkanin, aksamitnych w dotyku, miękkich, idealnie układających się.

 

Najnowsza kolekcja marki Le Blanc stworzonej przez Atelier Juliettew Warszawie na sezon 2017 to suknie koronkowe, ręcznie wyszywane o pięknych krojach.

Koronki, które zostały wyselekcjonowane do najnowszej kolekcji są bardzo różnorodne. Znajdziemy w niej zarówno koronki bawełniane bez żadnych zdobień, koronki gipiurowe o bardzo wyraźnych wzorach jak również bardzo delikatne koronki wyszywane subtelnymi koralikami i perełkami. Nie brakuje w tej kolekcji również bardzo modnych przezroczystości.

Każda Panna Młoda, która szuka klasycznej sukni ślubnej również znajdzie coś dla siebie, gdyż wiele najnowszych modeli posiada delikatne tiulowe oraz muślinowe doły, idealnie skrojone gorsety pięknie podkreślające figurę.

Marka Le Blanc to synonim najwyższej jakości gdyż wszystkie suknie z kolekcji powstały z najszlachetniejszych tkanin, aksamitnych w dotyku, miękkich, idealnie układających się. Konstrukcje zaś wszystkich sukien projektowane są  przede wszystkim z myślą o wygodzie i komforcie Panny Młodej, a udoskonalane oraz testowane są często przez cały rok aż osiągną perfekcję. Dopiero wówczas mogą trafić do sprzedaży.

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź