Najpiękniejsze dwuczęściowe suknie ślubne

Dwuczęściowa suknia ślubna jest wygodna, oryginalna i stylowa. Ten hit 2016 roku zdobywa sobie coraz więcej zwolenniczek pośród tegorocznych Panien Młodych.

 

Trendem, który mocno zaakcentuje swoją obecność w tym sezonie, są dwuczęściowe suknie ślubne.

Suknia ślubna o takim kroju najczęściej składa się z krótkiego topu oraz spódnicy, która może być zarówno w wersji dopasowanej do sylwetki, jak i rozkloszowanej. 

Ten rodzaj kroju wzięli na warsztat już w 2015 roku tacy projektanci jak: Elizabeth Stuart, Angel Sanchez czy Oscara de la Renta. 

 

lihihod.com

Separates by Free People

 


Czym jest Crop top?

Crop top jest po prostu odsłaniającą brzuch górą sukni. Może być luźny, koronkowy lub wykonany na szydełku (idealny do stylizacji boho bądź hippie) lub też obcisły.

W odróżnieniu od klasycznego gorsetu, nie krępuje ruchów i pozwala poczuć się swobodnie, zachowując elegancki, kobiecy wygląd. 

 

dimitrasbridal.com

district5boutique.com

pinterest

Dress by Erin Grey Couture

 

Jaka spódnica?

Dolna część ślubnej, dwuczęściowej kreacji może być wąska, ale także rozłożysta i wykonana na przykład z tafty czy tiulu.  

 

źródło: thelane.com

źródło: stylemepretty.com

źródło: weddinginspirasi.com

Photo by Jose Villa Photo via SMP

 


Odsłonięty brzuch

Panny Młode, które mogą pochwalić się nienaganną sylwetką, mogą pokusić się o odsłonięcie fragmentu brzucha.

Będzie to na miejscu, zwłaszcza podczas letnich wesel w plenerze. Panny Młode szukające kompromisu, mogą zdecydować się na suknię, która posiada w pasie wstawkę z transparentnego materiału.

 

źródło: stylemepretty.com

elizabeth-stuart.com

źródło: praisewedding.com

crazyforus

 

Wesele na plaży

To idealne okoliczności do założenia dwuczęściowej, zwiewnej sukni ślubnej. Do tego koniecznie romantycznie rozpuszczone włosy lub plecione warkocze czy kłosy.

 

dimitrasbridal.com

źródło: praisewedding.com

źródło: praisewedding.com

weddingprecious date

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź