Najwspanialsze bukiety ślubne 2019 - dominujące trendy

Poznaj najnowsze trendy w zakresie kwiatów weselnych na 2019 rok!

fotografia: Paweł Traczyk FOTOGRAFIA ŚLUBNA

 


Trendy ślubne i weselne, które musisz wypróbować w 2019 roku dotyczą także kwiatów. Wybór odpowiednich kwiatów ślubnych jest ważnym krokiem do stworzenia dnia, którego nigdy nie zapomnisz.

Dowiedzieliśmy się o najważniejszych ślubnych trendach na 2019 rok, które pomogą Ci zdecydować, jakie kwiaty będą ozdabiać Twoje wesele.

 

fotografia: Bauaban Fotografia​​​​​​​

 

 

Bukiet ślubny z liści

Od kilku lat popularne są tylko bujne, ulistnione bukiety i kaskady kwiatów. Nadchodzący sezon zaprezentuje bardziej naturalny wygląd bukietów. To bardziej przystępna opcja dla narzeczonych, których budżet nie jest odpowiednio pojemny na świeże, duże i egzotyczne kwiaty.

Jeśli ten organiczny styl jest Twoim stylem, wypełnij swój bukiet takimi liśćmi jak eukaliptus lub marakuja i jaśmin.

 

Najwspanialsze bukiety ślubne 2019 slubnaglowie.pl

fotografia: Fototikka

 

Najwspanialsze bukiety ślubne 2019 2  slubnaglowie.pl

fotografia: Wasylko Pracownia Autorska

 

Najwspanialsze bukiety ślubne 2019 3  slubnaglowie.pl

fotografia: Malachite Meadow 

 

 

Piwonie na ślub

Elegancka piwonia, zarówno w formie pąków, jak i w pełni rozkwitłych kwiatów, była świetlistą gwiazdą wielu bukietów w poprzednich sezonach.

W 2019 r. nastąpi tylko niewielka zmiana, a odmiany kwiatów, takich jakdalie, będą uważane za cenne wybory ślubne. Z przyczyn technicznych, czyli dość krótkiej dostępności piwonii, niektóre panny młode, mogą zdecydować się na róże angielskie, które równie pięknie prezentują się bukietach ślubnych. 

 

Bukiet ślubny z białych piwonii slubnaglowie.pl

fotografia: B&W Photography

 

fotografia: LoveStory Wedding

 

róże angielskie w bukiecie ślubnym - slubnaglowie.pl

fotografia: WhiteStory 

 

 

Popularne kolory kwiatów na ślub

Barwy różu i kości słoniowej były widoczne na wielu weselach w 2017 i 2018 roku. Teraz panny młode mogą spodziewać się bardziej wyciszonych, głębokich odcieni, takich jak śliwka, czerwień burgundzka i szałwia.

Aby rozjaśnić i dopełnić te kolory, warto wybrać pastelowe tony, takie jak liliowy lub blady róż, które zmieszają się razem, tworząc romantyczny, renesansowy klimat. Ta kombinacja tworzy niepowtarzalną, niebanalną kompozycję kwiatową idealną dla panny młodej, która chce się wyróżnić.

 

Najwspanialsze bukiety ślubne 2019 4  slubnaglowie.pl

fotografia: Paweł Traczyk 

 

Najwspanialsze bukiety ślubne 2019 5  slubnaglowie.pl

fotografia: SayYes by fotografpaweł

 

 

Jak wybrać kwiaty do dekoracji weselnych?

Podczas gdy główne instalacje, takie jak ściany kwiatowe, ostatnio zyskały na popularności, od teraz wszystko będzie dotyczyć przestrzeni, w której odbywa się wesele. Floryści doradzają, aby jak najlepiej zintegrować ze sobą dane pomieszczenie, stoły i blaty, by roślinność wyglądała jak ich nieodrodny element.

Kwiaty mają zdolność przekształcania przestrzeni lub nawet nastroju na weselu, a każdy z nich ma unikalne tekstury, kolory i swoje własne piękno. Daje Ci to możliwość wyrażenia własnego stylu i stworzenia niezapomnianego motywu w dniu ślubu.

 

Najwspanialsze bukiety ślubne 2019 6   slubnaglowie.pl

fotografia: M.M. Rudiak Fotografia

 

 

Zobacz także: 

MAKIJAŻ ŚLUBNY NA CZTERY PORY ROKU

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź