Panna Młoda piękna w każdym rozmiarze. Kampania Beauty Full uczy akceptacji ciała

Piękno nie ma rozmiaru! Suknie ślubne plus size projektowane są z myślą o różnych typach figur.

 

Marka sukien ślubnych Agnes Fashion Group wystartowała ze szlachetną w swym celu kampanią o wdzięcznej nazwie Beauty Full. Ta gra słów kryje drugie dno. Piękno nie zna rozmiaru. Piękną może się czuć każda kobieta, która zaakceptuje swoje ciało, także w rozmiarze 42 plus. Agnes Fashion Group podkreśla w komunikatach, że czas najwyższy rozprawić się z krzywdzącymi stereotypami na temat panien młodych. Suknie ślubne plus size projektowane są z myślą o różnych typach figur. Za każdym razem chodzi o wydobywanie piękna, podkreślanie atutów, w miejsce zakrywania ciała. Wiele lat doświadczenia na rynku ślubnym pokazało, że każda panna młoda może olśniewać w tym ważnym dla siebie dniu.


Czas zmieniać świat w przyjaźniejsze i bardziej otwarte dla wszystkich miejsce! Wiele dobrego zrobił ruchbody positive i self love. Agnes także idzie tą drogą.

 

Kobiety w ich sukniach wyglądają romantycznie, delikatnie, ultra powabnie w każdym rozmiarze. Okrągła Panna Młoda ma prawo błyszczeć, zachwycać, czuć się wspaniale. To zdrowe podejście do mody, która jest demokratyczna i ponad kanonami.

 

 

 

Co nowego do mody wnosi kampania Beauty Full?
To, że w salonach ślubnych w standardzie będzie można znaleźć suknie ślubne plus size, a klientki będą miały możliwość zmierzenia sukni w swoim
rozmiarze, a nie modeli o 2-3 rozmiary za małe. Poza tym zmiana musi się dokonać w świadomości społecznej.

 

Fakty mówią same za siebie: w ciągu ostatniego roku, na 10 tysięcy sprzedanych przez Agnes sukien ślubnych, tylko 9% było w rozmiarze 36! Na 10 tysięcy zamówionych sukien ślubnych, aż 27 % uszyto w rozmiarze plus size, czyli 42-48! To 2 500 kobiet, które w salonach Agnes znalazły wymarzoną suknię na swoją sylwetkę

 

suknie slubne AGNES slubnaglowie.pl

 


Efekt motyla


Przez wiele dekad w mediach lansowana była wychudzona sylwetka, która nijak się miała do rzeczywistości. Zdrowe kobiety mają tu i ówdzie zaokrąglenia, a nawet dodatkowe kilogramy. Nie jest to powód, dlaczego miałyby się czuć gorzej ze swoim ciałem. Teraz potrzeba czasu, by je dowartościować. Mężczyźni zapytani o ich ideał piękna, wcale nie wskazują chudego ciała jako przykładu. Zwłaszcza zakochany mężczyzna, który nie widzi świata poza swoją wybranką. Jego oczy mówią wszystko. Wystarczy, że ona uwierzy, że jest dla niego najpiękniejsza. Marka LOVELY pragnie wyzwolić kobiety z wyobrażonego gorsetu. Ten namacalny dawno już został zdjęty, ale mentalny ciągle krępuje ruchy. Spłycanie oddechu, by wciągnąć brzuch. Garbienie się, by ukryć obfity biust. Zakrywanie bioder zbyt szerokimi spódnicami. To wszystko odbiera kobietom ich seksapil, którym powinny emanować. Taka jest ich natura i nie warto z nią walczyć, tylko afirmować.

Co ważne – Beauty Full nie jest namawianiem do niezdrowego stylu życia.
Czym innym jest zagrożenie utraty zdrowia przez nadmierną otyłość, czym innym akceptacja zaokrągleń i tego, jak się wygląda. Warto jednak pracować nad zmianą rzeczywistości, aby była gościnna dla każdego człowieka. Wszyscy mamy moc zaklinania świata. To efekt motyla, jaki Agnes chce wywołać.

 

Beauty Full ma społeczną misję zmiany podejścia kobiet w rozmiarze 42 plus do swojego wyglądu. Firma Agnes od lat pracuje nad tym, aby każda przyszła Panna Młoda wchodziła do salonu sukien ślubnych z dumnie podniesioną głową, z pewnością siebie i radością na twarzy.

 

 

suknie slubne xxl agnes slubnaglowie.pl

 

 

Twoje wnętrze widać na zewnątrz

Można być okrągłą i lubić siebie. Na pewno w swoim otoczeniu każdy z nas spotkał osobę, która jest tego przykładem. Seksowną, zabawną, towarzyską. Świat leży u jej stóp. Znamy i podziwiamy na swoim polskim podwórku Dorotę Wellman, Katarzynę Miller, a za oceanem Oprah Winfrey, Jennifer Lopez, Beyonce, modelkę Ashley Graham. Ze swych okrągłości uczyniły atut i wyróżnik. Trudno sobie wyobrazić, żeby nagle schudły do rozmiaru 38! Na pewno straciłyby sporo ze swojej charyzmy. Świat pełen jest różnorodnych ludzi i na tym polega jego piękno. Aż nie do wiary, że w XXI wieku musimy'walczyć ze stereotypami – my, ludzie nowocześni, kosmopolici żyjący w globalnej wiosce. Tak wiele dziś podróżujemy, nasze oczy są przyzwyczajone do odmienności. Skąd więc kompleksy tych, którzy wyglądają inaczej niż katalogowe piękności w rozmiarze XS? O paradoksie, nawet szczupłe dziewczyny nie są szczęśliwe w swoim ciele. Głodzą się, nie czerpią radości z życia, by sprostać wymogom popkultury i instagramowych stories. Media wylansowały ideał, do którego nie pasuje większość kobiet na świecie.

 

Beauty Full suknie slubne duze rozmiary slubnaglowie.pl

 

 

Ciało to forma dla pięknej duszy


Ciało to forma, która mieści nasze ja. A „ja” jest ciekawe, piękne, niepowtarzalne. Gromadzi unikatowe marzenia, wspomnienia. Warto pielęgnować swoje poczucie piękna od środka. Spoglądać w lustro i z życzliwością witać w nim swoje odbicie. Od tego, co mamy wewnątrz zależy to, jak nas postrzegają na zewnątrz. Nie wolno winić ciała za to, że czujemy się nieatrakcyjnie. Bo piękno pochodzi ze środka. Tylko dowartościowana osoba akceptuje siebie. Zakochana kobieta, która widzi podziw w oczach swojego wybranka, może przenosić góry! Zatem warto zmienić myślenie o sobie i naprawdę pokochać to, co pokazuje lustro. Z wałeczkami na brzuchu, okrągłymi biodrami, seksowną pupą w większym rozmiarze.

 

Agnes Fashion Grup suknie slubne xxl slubnaglowie.pl

 

 

Piękno nie ma rozmiaru


Marka sukien ślubnych Agnes Fashion Group nie chce zmieniać kobiet. Pragnie zmienić podejście ludzi do postrzegania kobiecego ciała, zwłaszcza w rozmiarze Plus size. Nie warto się naśmiewać, wytykać palcami. Historia każdego człowieka jest indywidualna i biegnie własnymi ścieżkami. Być może osoba, którą krytykujemy, schudła właśnie 30 kilogramów i jest to dla niej ogromny sukces? Do wychudzenia jeszcze wiele brakuje i całe szczęście! Niech każda panna młoda pozostanie sobą - taką, jaką pokochał jej wybranek serca. Bez obaw o dobór wymarzonej sukni ślubnej. Kolekcja LOVELY dopasowywana jest do różnych figur i rozmiarów. Każdej kreacji poświęca się tak samo wiele uwagi, dlatego są tak piękne. Panna Młoda to gwiazda, którą należy dopieszczać niezależnie od jej tuszy. Agnes Fashion Group podkreśla krągłości, czyniąc sylwetkę jeszcze bardziej ponętną. Wydobywa atuty, skupiając się na eksponowaniu, a nie ukrywaniu. Piękno naprawdę nie ma rozmiaru. Stylistki w salonach ślubnych marki potrafią jednym spojrzeniem oszacować, jaki model sukni będzie pasował do danej figury. Dlatego wizyta w salonach Agnes podczas przymiarki jest prawdziwą przyjemnością.

To od nas wszystkich zależy jak będzie wyglądać świat i jakie miejsce w tym świecie zajmie temat plus size.To do nas należy moc tworzenia rzeczywistości i możliwość pomagania tym, którym brak pewności siebie. Stwórzmy pozytywny ruch w świecie mody, który pozwoli każdej z nas się nią cieszyć. Sprawmy, że ktoś uwierzy w siebie i w ten najważniejszy dzień w życiu wejdzie dumnym krokiem.

 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź