Panna młoda w czerwieni

Czerwone dodatki na ślub dla panny młodej!

Photo by Alvin Mahmudov on Unsplash

 

Czerwień to kolor miłości, pełen pasji, namiętności. Temperatura emocji idealna na dzień ślubu, dlaczego więc nie zamanifestować krążącego w powietrzu uczucia purpurową suknią? Asortyment salonów ślubnych coraz częściej poszerzany jest o modele w barwach czerwieni. To propozycja dla kobiet odważnych, pewnych siebie - w karminowej sukni nie ukryjesz się przed wzrokiem innych :)

 

Photo by Thomas AE on Unsplash

 

 

Efekt, jaki będziesz chciała uzyskać zależy od fasonu sukni, jej tkaniny, zdobień (bądź ich braku) i dodatków. Połączenie tych wszystkich czynników w konsekwentną całość stworzy styl bogaty, pełen przepychu i splendoru:

... lub dziewczęcy i swobodny:

Zdecydowana czerwień sama w sobie niesie wartość dekoracyjną, więc nawet skromne w formie modele wyglądają urzekająco i wyraziście.

Lubisz czerwienie, ale nie chcesz rezygnować z tradycyjnej bieli?

Postaw na dodatki w tym kolorze. Wstążka w pasie, czerwone szpilki, stroik we włosach, karminowe róże w bukiecie. Twój partner może (a raczej powinien;)) nawiązywać do twojej stylizacji kolorem dodatków: krawatu, zawartości butonierki i... auta, jakie wynajmie na ten dzień.

 

  

Photo by Marius Muresan on Unsplash

 

Możesz również mianować czerwień kolorem przewodnim całego wesela. Barwne detale doskonale udekorują stoły, salę, kościelne ławy.

 

Photo by Marc Babin on Unsplash

 

 

Zobacz także:

5 CECH, KTÓRE POWINNA POSIADAĆ KAŻDA DOBRA ŚWIADKOWA

 

 

 

 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź