Plusy i minusy otwartego baru na weselu

Wszystko co musicie wiedzieć przed wynajęciem OPEN BARu na wesele.

fotografia: THE SHOTS OF LOVE

 

 

Open bar na weselu


Wynajęcie otwartego baru wraz z zatrudnieniem barmanów i zorganizowaniem pokazów przygotowywania kolorowych drinków, to bardzo modna atrakcja weselna, na którą decyduje się wiele Par Młodych.

Poznaj plusy i minusy takiego rozwiązania, by móc samodzielnie zdecydować, czy podoba ci się takie rozwiązanie.

 

fotografia: Bauaban Fotografia

 


Plusy Open Bar'u:

 


Nowe smaki i fantazyjne drinki

 

Weselny drink-bar pozwala gościom zakosztować całkiem nowych drinków, których w innych okolicznościach nie mieliby szansy wypróbować. Takie wybrane alkohole stanowią bardzo dobrą alternatywę dla wódki, za którą nie wszyscy przepadają.

Profesjonalni barmani nie tylko zaproponują listę najczęściej wybieranych napojów, ale również, na życzenie przygotują coś ze swojego bogatego repertuaru. Drinki są ładne i smaczne, dopasowane do indywidualnych gustów.


 

Nie musisz wiedzieć, ile alkoholu potrzeba

 

Za dostawę odpowiednich ilości i gatunków alkoholu odpowiedzialny jest barman.

Dodatkowo kupuje on je w hurtowniach, uzyskując o wiele bardziej atrakcyjną cenę.

Osoby zajmujące się wypożyczaniem drink-barów znają preferencje gości weselnych, a więc ty nie musisz się już o nic martwić.

Pozostały alkohol nie będzie twoim problemem.

 

 

Drink-bar to atrakcja

 

Postawienie na otwarty bar i pokazy barmańskie sprawia, że jest to po prostu świetna atrakcja, która dodatkowo zabawi gości.

Zwłaszcza, że wielu barmanów to także świetni showmani, którzy potrafią zachęcić ludzi do wspólnej zabawy. A może płonące drinki? Czemu nie!

 

 

Drinki bez alkoholu

 

Drink-bar to uniwersalne rozwiązanie przede wszystkim dlatego, że oferuje on także przygotowanie produktów bez alkoholu.

Dzięki temu młodzież, czy osoby niepijące, również mogą brać udział we wspólnej zabawie. Dodatkowo takie koktajle będą również wymyślne.

 

Korzystna cena

 

W ogólnym rozrachunku, w przeliczeniu na szeroki wybór alkoholi, drink-bary nie są drogie, a oferują duży repertuar.

 

źródło: Ślub w plenerze

 

 

Minusy Open Bar'u:

 

 

Sam bar wymaga przestrzeni

 

Drink-bar potrzebuje dużo miejsca. W niewielkiej sali jest to kłopotliwe, zwłaszcza że nie jest to miejsce samego baru, ale również zaplecze do przetrzymywania alkoholu.

Na jego umiejscowienie trzeba znaleźć odpowiednie miejsce.

Nie może przeszkadzać tańczącym na parkiecie, najlepiej jest go ustawić gdzieś z boku, by goście mogli swobodnie rozmawiać. Jednocześnie bar jest dekoracją, którą powinno być widać z daleka.

 

Cena

 

Organizacja drink-baru to niemały koszt w weselnym budżecie. Aby nieco obniżyć cenę, warto znaleźć firmę oferującą kompleksowe usługi.

Drogie alkohole mogą zostać zastąpione nieco tańszymi rozwiązaniami. W ogólnym rozrachunku, okazać się może, że jest to i tak atrakcyjna opcja w porównaniu do serwowania wódki na stołach.

 

fotografia: FOTOTIKKA

 

 

Drink-bar na weselu to z pewnością opcja warta rozważenia, zwłaszcza że ma więcej plusów, niż minusów.

Nadal cieszy się on sporym zainteresowaniem, bo sama atrakcja nadal robi pozytywne wrażenie na gościach i cieszy się ciepłym przyjęciem.

 

 

Zobacz także:

KALKULATOR ALKOHOLU NA WESELE

 

 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź