Pokaz Kolekcji Le Blanc na sezon 2017 od Juliette Atelier

Suknie ślubne z Atelier Juliette to również proste, klasyczne, eleganckie suknie ślubne wykonane z najwyższej jakości tkanin.

 

Atelier Ślubne Juliette przy ul. Mokotowskiej 7 w Warszawie od 2004 r. specjalizuje się w projektowaniu i szyciu sukni ślubnych.

Juliette Atelier nie jest masowym salonem sukien ślubnych. Nieprzypadkowo wybraliśmy na swoją sidzibę ul. Mokotowską w Warszawie. 10 lat temu powstał tu nasz pierwszy magiczny butik ślubny, który dziś przekształcił się w niezwykłe atelier ślubne oferujące wyjątkowe suknie ślubne i wieczorowe.

Nasza oferta sukien ślubnych obejmuje projekty unikatowe tworzone w pojedynczych egzemplarzach na indywidualne zamówienie. Jest to oferta skierowana do kobiet bardzo wymagających, które nie mogą znaleźć wymarzonej dla siebie sukni ślubnej w gotowych już projektach. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz doskonała znajomość potrzeb klientek pozwala nam na realizacje takich właśnie sukni ślubnych.

100 % naszej pracy zajmuje tworzenie kolekcji ślubnych, dlatego też każda z naszych sukni została dopracowana w najmniejszym detalu począwszy od tkaniny poprzez bezbłędną konstrukcję aż po perfekcyjne, ręczne wykończenie.

Juliette, którą tworzą unikatowe suknie koronkowe wykonane z włoskich oraz francuskich koronek. Suknie ślubne z kolekcji Juliette to również proste, klasyczne, eleganckie suknie ślubne wykonane z najwyższej jakości tkanin. Wszystkie suknie ślubne są szyte na miarę. W naszej ofercie znajdują się również ekskluzywne, hiszpańskie suknie ślubne i wieczorowe dwóch hiszpańskich projektantów Higar Novias oraz Manu Garcia.

Atelier Juliette jest pracownią niezwykłych projektów sukien ślubnych tworzonych z myślą o kobietach, które dzień swojego ślubu pragną zaplanować w najdrobniejszych szczegółach. Dlatego też wzbogaciliśmy naszą ofertę o unikatową srebrną biżuterię ślubną robioną na szydełku zdobioną perłami lub kryształami Svarowskiego. W naszym atelier dostępne są również ręcznie robione koronkowe welony ślubne oraz inne nakrycia głowy takie jak fascynatory, woalki oraz kapelusze.

W Atelier Juliette poczujesz się wyjątkowo! Zapraszamy!

Atelier Ślubne Juliette

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź