Romantyczne dekoracje na weselnych stołach

Na drugim biegunie połyskującego złotym blaskiem glamour jest stonowany, pokolorowany barwami natury styl, który z porozumiewawczym mrugnięciem oka nazwiemy "wiejsko-romantycznym".

fotografia: Malachite Meadow

 

Bardzo chętnie wybierany przez pobierające się pary styl "wiejsko-romantyczny" , przyciąga spokojem, sielskością i niebagatelnym urokiem obrazków, jakie tworzy.

Sale weselne udekorowane w stylistyce przywołującej wiosenne ogrody, letnie łąki, wakacyjne pejzaże staną się wyjątkowo piękną scenerią dla waszego przyjęcia.

 

różowe dekoracje weselnego stolu slubnaglowie.pl

fotografia: Adam Ludwik Photography

 

 

Dekoracje weselne


Najważniejszą dekoracją weselnych stołów w stylu romantycznym są kwiaty. Gatunki roślin, jakie staną na stołach mogą przeważyć szalę określającą kierunek, w jakim chcecie podążać z wiejskiego na romantyczny i odwrotnie.

Róże, piwonie, astry, hortensje stworzą klimat bardziej elegancki. Naręcza ogrodowych, polnych roślin w spontanicznych bukietach będą bardziej swobodne.
Kwiaty najpełniej ukażą swoje piękno włożone do szklanych wazonów.

Naczynia nie muszą być jednakowego kształtu ani koloru. Pamiętać jednak należy, że im mniej "jednakowości" na stołach, tym bardziej aranżacja wędruje w kierunku "wiejsko-" ;)

Rytmicznie uporządkowane detale dekoracyjne dadzą wrażenie ładu i zaplanowania, co z pewnością doda stylizacji klasy.

 

fotografia: B&W Photography

 

 

Jak zwykle warto postawić na detale ślubno-weselne. W tym przypadku pożądane będą lniane bieżniki, koronka, tektura, donice z ziołami, tkanina we florystyczne wzory.

Sznury wielobarwnych proporczyków, bibułowe pompony, roślinne girlandy świetnie udekorują przestrzeń nad stołami i boki sali.

 

fotografia: Białe Kadry

 

Nie zapomnijcie o odpowiednim out-fit'cie weselnego menu.

Dużo dań z sezonowymi warzywami i owocami, miejscowymi wyrobami eko, domowe ciasta, lemoniada w szklankach z cukrowym brzegiem, kruche babeczki i wyjątkowo udekorowany tort weselny.

 

fotografia: M.M. Rudiak Fotografia

 

Zobacz także: 

17 PORAD I WSKAZÓWEK ŚLUBNYCH

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź