Sukienka na wesele? Nie kupuj, wypożycz!

Nie chcesz kupować sukienki na jedną okazję. Z pomocą przychodzi więc Love The Dress – internetowa wypożyczalnia sukienek najlepszych polskich i zagranicznych projektantów oraz znanych marek.

 

Masz przed sobą wesele bliskiej osoby, otwierasz szafę i rozkładasz ręce. Przecież nie założysz już dawno opatrzonej kreacji.

Nie chcesz też kupować sukienki na jedną okazję. Z pomocą przychodzi więc Love The Dress  – internetowa  wypożyczalnia sukienek  najlepszych polskich i zagranicznych projektantów oraz znanych marek.

 

 

Love The Dress  powstała jako alternatywa do kupowania na „jeden raz”. Dotyczy to szczególnie sukienek koktajlowych i wieczorowych, których potrzebujemy na konkretną okazję np. wesele. Szukamy wówczas szybkich rozwiązań w sieciówkach, nie wiedząc, że równie szybko możemy wypożyczyć kreacje z najwyższej półki. 

 

 

Love The Dress znajdziemy kroje od znanych i cenionych projektantów m.in. Izabeli Łapińskiej, Tomaotomo by Tomasz Olejniczak, Violi Śpiechowicz, Grzegorza Kasperskiego, La Mania czy Diane von Furstenberg.

- Nasza oferta stale się rozszerza. Tak, aby móc zadowolić gusta wszystkich naszych Klientek. Stawiamy nie tylko na polskich krawców, ale także tych z zagranicy. Chcemy, aby kobiety mogły zakładać suknie, o których zawsze marzyły - mówi Kinga Kośnik, współwłaścicielka Love The Dress.

 

 

Moda na wypożyczanie do Polski przyjechała wraz Kingą z Bostonu. To właśnie tam zaobserwowała ona niechęć kobiet do kupowania drogich kreacji na jedno wyjście. I wcale nie dotyczyło to tylko celebrytów czy gwiazd.

- Kreacje wypożyczały „zwykłe” kobiety, które potrzebowały inspiracji i pomocy w ubraniu się na ważną uroczystość - tłumaczy Kinga.

 

 

Dlatego Love The Dress zostało stworzone przede wszystkim dla kobiet ceniących klasę i styl, ale nie mających czasu na nierzadko żmudne szukanie sukienki na jedno wyjście. Różnorodność dostępnych w wypożyczalni krojów oraz wersji kolorystycznych pozwala na dobranie kreacji na każdą sylwetkę i okazję. 

 

Jak działa Love The Dress?

Aby wypożyczyć sukienkę wystarczy wejść na stronę www.lovethedress.pl i spośród dostępnych modeli wybrać odpowiedni dla siebie.

Następnie określić rozmiar oraz datę dostarczenia kreacji. Najpóźniej czwartego dnia od otrzymania sukienki, należy zapakować ją do pudełka i poinformować wypożyczalnię o możliwości jej odebrania. To naprawdę proste!

Love The Dress to powstała w 2015 roku internetowa wypożyczalnia sukienek najlepszych polskich i zagranicznych projektantów oraz znanych marek m.in. La Mania, Tomaotomo by Tomasz Olejniczak, Viola Śpiechowicz, Diane von Furstenberg czy bizuu. 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź