Wszystko co powinnaś wiedzieć o wypożyczeniu sukni ślubnej!

Dla wszystkich panien młodych, które zastanawiają się czy wypożyczyć suknię ślubną!

 

W czasie organizacji ślubu jest tyle spraw, które musisz dopiąć na ostatni guzik. Nie dość, że wybierasz spośród setek propozycji kwiatów, dekoracji, menu, zaproszeń czy fotografów to jeszcze budżet nie jest z gumy. Organizacja ślubu i wesela oprócz energii pochłania również sporą ilość pieniędzy. A wszystko po to, aby Twój dzień był absolutnie wyjątkowy!


To na co prawdopodobnie czekasz najbardziej przed ślubem to wybór tej jedynej i niepowtarzalnej sukni ślubnej! Ceny sukien ślubnych są różne – w zależności od modelu, wzoru, ilości użytego materiału. Co jednak zrobić, kiedy wybierzemy suknię, której wygląd przyprawia nas o zachwyt, ale cena już o zawał serca? Z pomocą przychodzi opcja wypożyczenia!

 

źródło: Mori Lee Polska

źródło: Mori Lee Polska

źródło: Mori Lee Polska

 


Mniejsza cena

Cena wypożyczenia sukni ślubnej w salonie Mori Lee uzależniona jest od modelu, wartości sukni i miesiąca, w którym jest ślub. Jest to jednak zawsze cena minimum 25% mniejsza niż cena zakupu. To główny powód, dla którego decydujemy się na wypożyczenie.
Dla niektórych z Was to nie tylko kwestia ceny, a rozsądku – zaoszczędzone pieniądze możesz przeznaczyć na coś, co umili Wam dodatkowo wesele: dekorację sali, słodki bufet bądź dorzucenie kolejnego grosza do podróży poślubnej.

 

źródło: Mori Lee Polska

źródło: Mori Lee Polska

źródło: Mori Lee Polska

 

 

Większy wybór

Jeśli masz określony budżet na suknię ślubną to w momencie, w którym decydujesz się na jej wypożyczenie rośnie ilość modeli, wśród których możesz dokonać wyboru. Wymarzone piękności z najnowszej kolekcji nie mają już tak zaporowych cen. Jeżeli zdecydujesz się już na wypożyczenie konkretnego modelu podpisujesz umowę i wpłacasz zadatek. Wybrana sukienka jest dopasowywana do Twojej figury – przymiarka dwa tygodnie przed ślubem, chyba, że ustalisz z salonem inaczej. Data odbioru sukienki ustalana jest indywidualnie i zapisywana w umowie.

 

źródło: Mori Lee Polska

źródło: Mori Lee Polska

źródło: Mori Lee Polska

 

 

Większa odpowiedzialność 

Jeżeli suknia będzie bardzo uszkodzona, oblana np. barszczem czy czerwonym winem musisz liczyć się z tym, że salon będzie oczekiwał od Ciebie zapłaty adekwatnej do stopnia uszkodzenia. Jeżeli suknia będzie całkowicie zniszczona (co przeważnie jednak nie ma miejsca) musisz zapłacić 100% wartości uszkodzonego przedmiotu. Wszystkie kwestie wypożyczenia reguluje podpisana przez Ciebie umowa
wypożyczenia.

 

źródło: Mori Lee Polska

źródło: Mori Lee Polska

źródło: Mori Lee Polska

 

 

Brak kłopotu 

Data zwrotu sukienki ustalana jest indywidualnie i zapisywana w umowie. Po ślubie oddajesz suknię, a czyszczeniem i ewentualnymi drobnymi naprawami zajmuje się salon. Pamiętaj o dotrzymaniu terminu zwrotu – w przeciwnym razie czekają Cię odsetki za każdy dzień zwłoki. Sprzedaż kupionej sukni może nigdy się nie udać – na wszelkich aukcjach i serwisach sprzedażowych są bowiem tysiące używanych sukien, a sprzedając swoją będziesz musiała trafić na kogoś z podobnym gustem, figurą, komu będzie odpowiadać zaoferowana przez Ciebie cena i kto przede wszystkim odnajdzie Twoją suknię wśród dziesiątek nowych ogłoszeń dziennie. Ze ślubu i wesela pozostaną Ci piękne wspomnienia, cudowne zdjęcia i brak problemu co zrobić z suknią, którą miałaś ubraną tylko raz (lub dwa z sesją zdjęciową) a zajmuje Ci bardzo dużo miejsca w szafie. Jeśli więc nie jesteś zbyt sentymentalna możesz śmiało rozważyć opcję wypożyczenia!

 

źródło: Mori Lee Polska

źródło: Mori Lee Polska

źródło: Mori Lee Polska

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź