Suknia ślubna inna niż wszystkie - Ślubne Atelier OrOr

„Twoja sukienka powinna być na tyle obcisła żeby pokazać że jesteś kobietą i na tyle luźna żeby pokazać że jesteś damą” (Grace Kelly)

„Twoja sukienka powinna być na tyle obcisła  żeby pokazać że jesteś kobietą i na tyle luźna żeby pokazać że jesteś damą” (Grace Kelly)

Tylko gdzie znaleźć suknię idealną dla siebie w czasach kiedy z każdej strony mamy do czynienia z wszechobecną masowością? Jest to szczególnie odczuwalne kiedy musimy dokonać tak niepowtarzalnego zakupu jakim jest suknia ślubna.

W większości salonów przyszła panna młoda znajdzie w prawdzie szeroki asortyment sukni ale zazwyczaj w standardowych rozmiarach i powtarzalnych wzorach z możliwością  jedynie niewielkich poprawek.  

Każda kobieta w dniu swojego ślubu chce się czuć pięknie i wyjątkowo jednocześnie pozostając sobą aby czuć się swobodnie. Ważne aby na tą okazję  „ubrać się a nie przebrać”. W końcu druga połówka pokochała Cię za to jaka jesteś na co dzień.

Suknia ślubna powinna podkreślać wszystkie atuty twojej kobiecości i charakteru a nie zmieniać w zupełnie inną osobę.

Atelier OrOr

 

 

Kupując gotową suknię panna młoda jest pozbawiona możliwości jakiejkolwiek ingerencji w jej proces twórczy. W Ślubnym Atelier OrOr klientki od początku do końca mają możliwość wprowadzania zmian. Od pierwszej przymiarki podczas której na podstawie przykładowych modeli wybieramy krój sukni idealnie pasujący do sylwetki, charakteru wesela oraz budżetu. Z połączenia marzeń i sugestii klientki oraz doświadczenia projektantki, krawcowych i konsultantek powstają oryginalne sukienki dopasowane do kobiety jedynej w swoim rodzaju którą jest panna młoda.

W Ślubnym Atelier OrOr każda klientka ma możliwość wprowadzenia zmian w modelu sukni salonowej który jej się spodobał, łączenia elementów z różnych sukni lub stworzenia zupełnie nowej sukni.

 

Zobacz klip:

 

Proces twórczy każdej sukni to kilka etapów. Klientka decydując się na szycie sukni ślubnej nie musi się obawiać iż już gotowa wykończona suknia nie spełni jej oczekiwań ponieważ na bieżąco mamy możliwość wprowadzania zmian. Pierwszy etap to wspomniany wybór kroju sukni oraz wstępny wybór materiałów.

Kolejny etap to stworzenie modelu sukni z próbnego materiału, podczas kolejno następujących przymiarek dokładane są kolejne warstwy oraz elementy sukni.

Ostatni etap to zdobienie sukni, wszystkie elementy są przyszywane ręcznie.

 

 

W przypadku sukni zdobionej elementami koronki najpierw pojedyncze elementy koronki są wycinane i przypinane szpilkami do sukni, dopiero po akceptacji klientki krawcowe przyszywają wszystko do sukni. Podobnie jest w przypadku zdobień koralikami i kryształkami.

Chcemy aby każda panna młoda która do nas trafia miała stuprocentowe poczucie komfortu oraz poczucie iż wychodzi ze swoją suknią marzeń

 

Patrycja Orłowska 

Ślubne Atelier
Warszawa 
Mokotowska 51/53 lok.1

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź