SUKNIA ŚLUBNA W PASTELOWYM KOLORZE

Spójrzcie na kilka pomysłów, zestawień kolorystycznych, być może któryś z nich spodoba się wam na tyle, że zdecydujecie się na ten odważny krok i wybierzecie suknię w kolorze?

źródło: morilee

 

 

Pastelowe suknie ślubne

 

Tradycje obowiązujące w Polsce i większości krajów nakazują pannom młodym wybór białej sukni ślubnej. Biel od wieków była synonimem czystości, niewinności i nieposzlakowanej opinii na temat “panny na wydaniu”.

Biała tkanina, jako droższa i bardziej wytworna, nadawała sukni z niej uszytej wyjątkowy, uroczysty charakter. Czasy się zmieniają - obyczaje również. Dziś nic nie stoi na przeszkodzie, abyście w dniu waszego ślubu wystąpiły w kreacji nie tylko dowolnego kroju, ale i koloru. 

Spójrzcie na kilka pomysłów, zestawień kolorystycznych, być może któryś z nich spodoba się wam na tyle, że zdecydujecie się na ten odważny krok i wybierzecie suknię w kolorze?

 

 

 

Zacznijmy od najbardziej zachowawczej wersji: beże, szampan, brązyBardzo stonowane, eleganckie barwy, idealne do klasycznych, wyważonych fasonów. 

Następnym w kolejności poziomu "szaleństwa" może być róż. Delikatny, pastelowy, tak zwany "brudny" to także ostrożna wersja kolorowej sukni. Ale już fuksje i amaranty mogą lekko szokować :) 

 

 

 


 

Natomiast jasne odcienie niebieskiego i mięty tworzą atmosferę lekkości i subtelnej niewinności. 

Zielone pastelowe suknie prezentują się delikatnie i zmysłowo. Soczysta zieleń jest jak magiczny letni ogród. Powinniście przemyśleć wybór zielonej sukni zwłaszcza, jeśli jesteście posiadaczkami rudych włosów - idealne zestawienie :)

 

 

 

 

 

 

Najpiękniejsza galeria ślubna w Polsce - #Suknieslubne - zobacz 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź