fotografia: Białe Kadry

 

Jeśli decydujemy się na ślub latem, zadbajmy o styl sukni  ślubnej. Niech będzie delikatna, zwiewna, lekka, po prostu letnia. Będzie pasować do pory roku, ale przede wszystkim pozwali na poczucie komfortu w gorący dzień.

 

Możemy zdecydować się na krótką sukienkę. Ta ciągle niedoceniona długość sukni ślubnej, pozwala wyeksponować szpilki, niekoniecznie typowo ślubne, ale też piękną biżuterię czy zdobiony pas. Do krótkiej sukienki idealnie pasują kolorowe letnie bukiety.

 

Dla pań, które nie wyobrażają sobie tego dnia w krótkiej sukience, polecamy długie i zwiewne suknie np. lub rustykalnym albo bardziej eleganckie np. koronkowe, ale z odkrytymi plecami czy głębokimi dekoltami. Obie grupy sukni są niezwykle romantyczne i wdzięczne dla oka. Do takich sukni idealnie pasują letnie bukiety w pastelowych kolorach.

 

Rustykalne stylizacje bardzo pasują do przyjęć w plenerze. Romantyczna suknia idealnie współgra z bukietami z polnych kolorowych kwiatów, z wiankami, luźnymi upięciami włosów czy warkoczami. Suknie w stylu są idealne dla kobiet, które nie mogą bądź nie lubią wysokich obcasów, gdyż pasują do niech delikatne balerinki i oczywiście letnie sandałki.

 

Suknie koronkowe są jednocześnie bardzo eleganckie i romantyczne. Równie pięknie są suknie które całe pokryte są koronką, jak i te, w których koronka wyróżnia się w górnej części sukni, okalając ramiona i dekolt. Koronki wyjątkowo pięknie prezentują się przy głębokich dekoltach na plecach.

Do nich także romantyczne luźne upięcia włosów i pasują pastelowe bukiety oraz dodatki.

 

Warto też wspomnieć o sukniach z rozcięciami. Panna młoda może pokazać opalone już letnim słońcem nogi i zaprezentować buty, które wybrała na ten dzień. Przy okazji suknia będzie lżejsza i wygodniejsza.

 

 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź