WedCamp III - wyjątkowy zlot ludzi z pasją, kochających swój zawód!

WedCamp 3... to najfajniejsze w Polsce spotkanie i event integracyjny, firm powiązanych z branżą ślubną!

 

Pomysł i Idea ...


Jak to często bywa, pomysł i inicjatywa zrodziła się bardzo spontanicznie. Widząc niedosyt spotkań z twórczymi ludźmi, tęsknotę za samodoskonaleniem, uczucie pustki po sezonie i ciągły pościg oraz walkę z dzwoniącym telefonem postanowiłam działać.
Event kształtował się sam w głowie, ale brakowało nazwy. I co tu zrobić … ? - pozostało jedno, burza mózgów, której efekty zrodziły „WedCamp”.
A cóż to takiego ten WedCamp? – słyszę na każdym kroku ;-) Czy to targi? … NIE! A może warsztaty? …NIE!

 Czym jest zatem WedCamp…???


WedCamp to wydarzenie integrujące branżę ślubną. 
WedCamp to zlot ludzi z pasją, kochających swój zawód. To spotkanie firm dla których życie to praca, a praca to pasja. 
WedCamp … to spotkanie i event integracyjny, którego celem jest „poznanie swoich twarzy” i charakterów, a nie tylko logo firmy oraz imienia i nazwiska osoby, która ją reprezentuje. 
To dwa dni wypoczynku i zabawy, w trakcie których będziemy angażować się w to co kochamy lub lubimy robić. Rozszerzać swoje horyzonty, dzielić się doświadczeniem i spostrzeżeniami, tworzyć trendy i wspierać siebie nawzajem. 
To czas dla Was i dla Nas na odpoczynek, relaks, zabawę, rozmowy przy kawie, a przede wszystkim poznanie Siebie nawzajem.

 

 Czy to inicjatywa jednorazowa … NIE! 


WedCamp to wydarzenie cykliczne, a druga edycja odbyła się w tym roku. 
Będziemy się spotykać, doskonalić, podnosić prestiż wydarzenia, zaskakiwać i dziwić – oczywiście pozytywnie!
Jedno pozostanie niezmienne … dla Was będziemy się starać, aby nasza tradycja była ciągle żywa, owocna w nowe kontakty i znajomości, a przede wszystkim dawała Wam siłę do dalszej pracy i działania! Kogo zapraszamy?


Kochasz to co robisz? Jesteś kreatywny? Uwielbiasz tworzyć i wytyczać nowe trendy? - dołącz do nas!
Wyślij e-mail ze zgłoszeniem pod adres: biuro@eventsplanner.pl , napisz coś o sobie, wyślij portfolio, zadziw Nas ;-) 

Potwierdzać uczestnictwo będziemy do 10.12.2018 r. Nie dziwcie się jeśli nie dostaniecie odpowiedzi od razu lub jeśli systematycznie nie będziemy odpowiadać na wasze pytania.

Weryfikacja firm będzie trwała do 1.12.2018 r. Na II edycje zgłosiło się ponad 2 500 tyś firm – zatem rozpatrzenie zgłoszeń musi troszkę potrwać ;-) 


III edycja WedCamp  odbędzie się  17/18.02.2019 Turówka Hotel & SPA**** w Wieliczce – będzie to ostatnia edycja w tej lokalizacji. 
O lokalizacji kolejnej edycji zostaniecie poinformowani w lutym. 
Szczegóły związane z kosztami, planem WedCamp 3 otrzymają tylko firmy, do których wyślemy e-mail potwierdzający uczestnictwo. 
Do zobaczenia na

 

WedCamp 3


Wedding Planner & Event Designer
Turówka Hotel & SPA****

Patronat - Ślub Na Głowie 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź