Wesele w kolorze wina

Czerwień to kolor idealny na dodatek do ślubnej bieli. Jak wykorzystać czerwienie w ślubnej stylizacji? Jak wyeksponować je w wystroju weselnej sali?

fotografia: Malachite Meadow

 

Mimo że wśród najmodniejszych w nadchodzącym sezonie barw Instytutu Kolorów Pantone nie ma czerwieni, na kolorowej liście przebojów ślubnych uroczystości z pewnością mają niezagrożoną pozycję w czołówce.

Symbolizująca gorące uczucie czerwień to kolor idealny na dodatek do ślubnej bieli. Jej głęboki, intensywny odcień nazywany kolorem wina, jest wyjątkowo elegancki, zmysłowy. Jak wykorzystać czerwienie w ślubnej stylizacji? Jak wyeksponować je w wystroju weselnej sali?

Zapraszamy na garść inspiracji :)

 

fotografia: Wasylko Pracownia Autorska

 

 

Dekoracje ślubne w kolorze bordowym

 
Czerwona suknia ślubna to bardzo odważny krok, za którym powinny pójść inne, konkretne zabiegi stylizacyjne całego wydarzenia. Ale już otoczenie druhen w karminowych kreacjach będzie przepięknym tłem dla panny młodej w bieli.

Detale w kolorze wina nie są tak zobowiązujące, a przynoszą świetne efekty. Czerwone szpilki, szarfa w pasie, korale, szminka, lakier na paznokciach.


I oczywiście bukiet ślubny... Królową głębkoiego winnego odcienia są oczywiście róże. Wyjątkowe, aksamitne bukiety to kwintesencja szyku, eleganckiego, wytwornego stylu.

Kompozycje z innych kwiatów tworzą bukiety bardziej swobodne, ale równie ujmujące :)

 

bukiet slubny w kolorze bordowym slubnaglowie.pl

fotografia: Malachite Meadow

 

fotografia:  Kamila Kędziora Photography 

 


Kontynuacją kwiatowego tematu mogą być dekoracje weselnego tortu. Biała słodka wieża w czerwonym bukietem na szczycie pięknie ozdobi salę weselną.

 Różane bukiety wspaniale ozdobią weselne stoły. Innym sposobem na zaznaczenie koloru w sali jest tkanina: obrusy, wstęgi, dekoracje krzeseł, serwetki, drobne detale. Czerwień świetnie koresponduje z bielą, czy - bardziej wytwornie - ze złotem. Bardzo prostym i efektownym trickiem jest udekorowanie sali, stołów, przejścia do ołtarza różanymi płatkami, które mogą również zastąpić ryż i wystąpić w roli "posypki" na głowy nowożeńców :)

 

fotografia: Norbert Kwiatkowski Photography

 

 

Zobacz także:

IDEALNY TORT - JAK GO WYBRAĆ?

 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź