Wszystko o tym jak dobrać kolor sukni ślubnej do swojej cery

Wybierając suknię ślubną ważne, byśmy ustalili, czy należymy do typu urody, chłodnego (zima, lato), czy też ciepłego (wiosna, jesień).

 

Już jako dziewczyna marzyłaś o ślubie w pięknej białej sukni , w której będziesz czuć się wyjątkowo, po prostu błyszczeć. Jednakże  idąc do salonu widzimy rożne odcienie bieli: śnieżnobiałe, diamentowa biel, ivory-kość słoniowa, karmel, bladoróżowy.

Tak naprawdę niewielu Polkom pasuje biała suknia, o której tak od dawna marzyły. Odcień sukni jest bardzo ważny. Przy tak dużej powierzchni materiału, jaką jest długa do ziemi ślubna kreacja, źle dobrany kolor doda nam lat, podkreśli zaczerwienienia na twarzy i dekolcie (co ma miejsce przy białej sukni), uwidoczni cienie pod oczami. A przecież chcemy wyglądać jak milion dolarów! - MORI LEE 

 

 

Ważne, byśmy ustalili, czy należymy do typu chłodnego (zima, lato), czy też ciepłego (wiosna, jesień). Jeśli nie potrafimy sami ocenić naszego typu urody najlepszym sprawdzianem będzie wizyta w salonie i przymierzenie kilku kolorów. Z

ałóżcie każdą z nich i przypatrzcie się sobie uważnie. Zobaczcie jak wygląda Wasza cera – czy jest promienna, wygładzona, czy też odwrotnie, przyszarzała z widocznymi niedoskonałościami. Sprawdźcie, który odcień podkreśla kolor oczu i włosów. 

Najczęstszy typ urody wśród Polek to słowiański – typ lato - kolor sukni - kość słoniowa (ecru), perła.

 

 

Typ urody wiosna i jesień - dla tego typu urody pasują wszystkie ciepłe odcienie: jasne ecru, kość słoniowa, ecru, karmel, diamentowa biel.

 

Źródło: http://mademoiselleanja.blogspot.com/2015/02/czy-wiesz-jaki-masz-typ-urody.html

 

 

Pani Wiosna


Źródło: http://kosmetyka4u.blog.pl/typ-urody-wiosna-kolorystyka-kosmetykow-do-makijazu/

 

Jeżeli mamy do czynienia z typem wiosny, czyli blondynką o jasnej karnacji lub dziewczyną o romantycznej urodzie, włosach w odcieniu ciepłego brązu lub rudości, to pięknie będziesz się prezentowała w perłowych odcieniach, szampanie, latte, bądź hicie roku 2017 bladym różu. 

 

suknia MORI LEE 2873 (White, Ivory, Blush)

suknia MORI LEE 6836 (White, Ivory, Ivory/Champagne)

suknia MORI LEE 2880 (White/Silver, Ivory/Silver)

 

Pani Lato

Źródło: http://kosmetyka4u.blog.pl/typ-urody-lato-kolorystyka-kosmetykow-do-makijazu/

 

Jeśli jesteś typem Lato z  subtelną dziewczyną o chłodnym odcieniu włosów : mysie, blond, zimne brązy, zdecydowanie zrezygnuj z białej sukni. Kolor biały podkreśli wszystkie zaczerwienienia na twarzy i dekolcie. Kolor sukni ślubne dla Ciebie to ecru, kość słoniowa, diamond white lub pudrowy róż. Pamiętaj, że suknie (poza pudrowym różem) w tych kolorach w świetle dziennym i w blasku fleszy, będzie wyglądać praktycznie jak biała, lecz piękniej będzie komponować się z Twoją cerą. Biel nie prezentuje się tak dobrze na zdjęciach jak kolor ecru, czy inne cieplejsze odcienie, ponieważ odbija światło. 

 

suknia MORI LEE 2775 (Ivory/silver, White/silver, Champagne/silver)

suknia MORI LEE 2775 (Ivory/silver, White/silver, Champagne/silver)

suknia MORI LEE 2780 (Ivory, White, Ivory/Mocha)

 

Pani Zima

Żródło: http://kosmetyka4u.blog.pl/typ-urody-zima-wskazowki-makijazowe-dla-typu-kolorystycznego/

 

Zima – tzw. Królewna śnieżka, ta pani będzie cudownie wyglądać w bieli, dzięki swojej nieskazitelnej jasnej cerze i  ciemnych włosach w chłodnym odcieniu. Suknia ślubna dla niej to: biała, diamond white, pudrowy róż. To jedyny typ urody, dla którego bielto najlepszy wybór

 

suknia MORI LEE 5401 – (White, Ivory, Ivory/Blush)

suknia MORI LEE 5414 (Ivory, Ivory/light gold, White)

suknia MORI LEE 2809 (Ivory/Silver, White/Silver, Light Gold/Silver)

 

Pani Jesień

źródło: http://kosmetyka4u.blog.pl/typ-urody-jesien-kolorystyka-kosmetykow-do-makijazu/

 

Kolor szampana, kości słoniowej, waniliowy, brzoskwiniowy, ecru to kolory Pani Jesień, która pięknie prezentuje się w złotym odcieniach. Przepiękny, ciepły typ, charakterystyczny dla Pań o latynoskiej urodzie jak np. Jennifer Lopez, czy Jessica Alba. 

 

suknia MORI LEE 5476 (White/Silver, Ivory/ Silver, Ivory/Champagne/Silver)

suknia MORI LEE 5474 (White, Ivory, Ivory/Light gold)

suknia MORI LEE 5473 (White, Ivory, Ivory/Champagne)

suknia MORI LEE 5465 (White, Ivory, Ivory/Champagne)

 

MORI LEE 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź