Zabawy na wieczór panieński

Przedstawiamy pomysły na kilkadziesiąt zabaw, które pasują do każdego przyjęcia.

fotografiaWedding Shots

 

Pomysły na wieczór panieński

 

Przedstawiamy pomysły na kilkadziesiąt  zabaw na wieczór panieński, które pasują do każdego przyjęcia. Pozwolą na przełamanie lodów pomiędzy nieznającymi się gośćmi i zapewnią Wam świetną zabawę na panieńskim

 

fotografia: Paweł Nożyński

 

 

Wieczór panieński zabawy

 

Kuchenna gra pamięciowa

 

Przypnij narzędzia kuchenne do fartucha, które narzeczona musi nosić przez część wieczoru. Następnie niech świadkowa zdejmie fartuch, a goście spiszą wszystko, co na nim było.

 

Gra z pierścionkami

 

Być może znasz już klasyczną grę na wieczór panieński. Niech każda kobieta dostanie po jednym, zabawnym pierścionku (na przykład cukierku). Straci go, jeżeli w którymkolwiek momencie użyje zwrotu Panna Młoda. Wygrywa oczywiście osoba, która zbierze od innych najwięcej pierścionków.

 

Konkurs na projektowanie z papieru toaletowego

 

Taka gra nigdy nie zawodzi. Podziel wszystkich na kilka zespołów i poproś, aby jedna osoba odgrywała rolę modelki. Reszta członkiń drużyny musi dla niej stworzyć suknię ślubną, używając w tym celu jedynie papieru toaletowego. Panna Młoda nagradza najlepiej ubraną.

 

fotografia: Malachite Meadow

 

 

Zgadnij, jak będzie wyglądać sukienka

 

Zapytaj swoich gości, jak będziewyglądała Twoja suknia, a następnie niech ją artystycznie wykonają. Mogą ją narysować, wykleić, panuje pełna dowolność. Wygrywa osoba, której wizja jest najbliższa rzeczywistości.

 

Profesjonalna lekcja

 

Zatroszcz się o gości. Niech ten wieczór panieński będzie niezapomniany. Co w tym pomoże? Profesjonalna lekcja makijażu. Niech makijażystka pokaże Wam na przykład jak stworzyć perfekcjne przydymione oko.

 

fotografia: Bauaban Fotografia

 

 

Wieczór panieński pomysły

 

Znajdź gościa

 

Gra "znajdź gościa" idealnie sprawdzi się na przyjęciu, na którym wiele osób się nie zna. Wydrukuj specjalne karty z pytaniami, na które znalezienie odpowiedzi wymaga rozmowy z sąsiadem.

Znajdź kogoś, kto na przykład urodził się w tym samym miesiącu co Ty albo ma taki sam samochód.

 

Test dopasowania

 

Niech świadkowa zada Panu Młodemu kilka pytań i nagra jego odpowiedzi. Panna Młoda dostanie takie same pytania. Skonfrontujcie Waszą wiedzę.

 

 

fotografia:  The Shots Of Love 

 

 

Cytaty

 

Stwórz listę kilkunastu zabawnych cytatów i niech gości odgadną, które spośród nich wypowiedziała Panna Młoda.

 

Ile ma lat?

 

Wyświetl planszę, na której przygotowany zostanie kolaż zdjęć z różnych etapów życia Panny Młodej. Niech goście zgadują, ile lat ma na konkretnej fotografii.

 

 

fotografia:  Adam Ludwik 

 

 

Coś dla majsterkowiczów

 

Panna Młoda uwielbia coś tworzyć samodzielnie? Zaplanujcie wspólne wykonywanie na przykład opaski na głowę albo mieszanie własnych perfum.

 

 

Zadania na wieczór panieński

 

 

Zbierz przepisy

 

Każda z zaproszonych kobiet ma z pewnością swoje jedno danie popisowe. Niech spisze je na kartce, a w ten sposób powstanie indywidualna książka kucharska dla Pary Młodej.

 

Interaktywna księga gości

 

Niech Panna Młoda otrzyma w prezencie na przykład paterę z podpisami wszystkich gości. Wykorzysta ją w nowym domu.

 

Księga pamięci

 

Podczas wieczoru panieńskiego, goście mogą zostać poproszeni o spisanie swojego ulubionego wspomnienia związanego z narzeczoną.

 

 

Fotografia: Białe Kadry 

 

 

Porady dotyczące małżeństwa

 

Stwórz kolorowe drinki, w których goście, na przykład w kapsułkach, mogą zamieszczać porady dotyczące małżeństwa.

 

Ślubne bingo

 

Pierścionek zaręczynowy niech umieszczony zostanie w ślubnym bingo i niech rozegra się o niego gra. To dobry sposób na zaangażowanie gości w trakcie otwierania prezentów od nich.

 

Ślubne emotikony

 

Spiszcie kilka słów i zwrotów związanych ze ślubem, a goście nich odzwierciedlą je tylko za pomocą emotikon.

 

 

Panna Młoda z druhnami slubnaglowie.pl

Fotografia: LM FOTO

 

 

Zgadywanka Disneya

 

Jeżeli Panna Młoda jest wielbicielką Disneya, zagrajcie w grę, w której waszym zadaniem będzie dopasowanie tytułu piosenki do nazwy klasycznej animacji Disneya.

 

Gra Co jest w Twojej torebce

 

Zagrajcie w tę grę, aby przekonać się kto nosi najbardziej przypadkowe rzeczy w swojej torebce. Wcześniej możecie stworzyć na przykład różne kategorie i przyznawać punkty w ich ramach.

 

Zobacz także:

Zabawy na wieczór panieński w domu

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź