Zabawy na wieczór panieński

Przedstawiamy pomysły na kilkadziesiąt zabaw, które pasują do każdego przyjęcia.

źródło:Anna Dedo Fotografia

 

Przedstawiamy pomysły na kilkadziesiąt zabaw, które pasują do każdego przyjęcia. Pozwolą na przełamanie lodów pomiędzy nieznającymi się gośćmi i zapewnią Wam świetną zabawę.

 

Zródło: Pinterest

 

Kuchenna gra pamięciowa

Przypnij narzędzia kuchenne do fartucha, które narzeczona musi nosić przez część wieczoru. Następnie niech świadkowa zdejmie fartuch, a goście spiszą wszystko, co na nim było.

 

źródło: Pinterest

 

Gra z pierścionkami

Być może znasz już klasyczną grę na wieczór panieński. Niech każda kobieta dostanie po jednym, zabawnym pierścionku (na przykład cukierku). Straci go, jeżeli w którymkolwiek momencie użyje zwrotu Panna Młoda. Wygrywa oczywiście osoba, która zbierze od innych najwięcej pierścionków.

 

źródło: Pinterest

 

Konkurs na projektowanie z papieru toaletowego

Taka gra nigdy nie zawodzi. Podziel wszystkich na kilka zespołów i poproś, aby jedna osoba odgrywała rolę modelki. Reszta członkiń drużyny musi dla niej stworzyć suknię ślubną, używając w tym celu jedynie papieru toaletowego. Panna Młoda nagradza najlepiej ubraną.

 

źródło: Pinterest

 

Zgadnij, jak będzie wyglądać sukienka

Zapytaj swoich gości, jak będzie wyglądała Twoja suknia, a następnie niech ją artystycznie wykonają. Mogą ją narysować, wykleić, panuje pełna dowolność. Wygrywa osoba, której wizja jest najbliższa rzeczywistości.

 

źródło: Pinterest

 

Profesjonalna lekcja

Zatroszcz się o gości. Niech ten wieczór panieński będzie niezapomniany. Co w tym pomoże? Profesjonalna lekcja makijażu. Niech makijażystka pokaże Wam na przykład jak stworzyć perfekcjne przydymione oko.

 

źródło:Relaksmisja

 

Znajdź gościa

Gra Znajdź gościa idealnie sprawdzi się na przyjęciu, na którym wiele osób się nie zna. Wydrukuj specjalne karty z pytaniami, na które znalezienie odpowiedzi wymaga rozmowy z sąsiadem.

Znajdź kogoś, kto na przykład urodził się w tym samym miesiącu co Ty albo ma taki sam samochód.

 

źródło: Pinterest

 

Test dopasowania

Niech świadkowa zada Panu Młodemu kilka pytań i nagra jego odpowiedzi. Panna Młoda dostanie takie same pytania. Skonfrontujcie Waszą wiedzę.

 

źródło: Pinterest

 

Cytaty

Stwórz listę kilkunastu zabawnych cytatów i niech gości odgadną, które spośród nich wypowiedziała Panna Młoda.

 

 

źródło: Pinterest

 

Ile ma lat?

Wyświetl planszę, na której przygotowany zostanie kolaż zdjęć z różnych etapów życia Panny Młodej. Niech goście zgadują, ile lat ma na konkretnej fotografii.

 

źródło: Pinterest

 

Coś dla majsterkowiczów

Panna Młoda uwielbia coś tworzyć samodzielnie? Zaplanujcie wspólne wykonywanie na przykład opaski na głowę albo mieszanie własnych perfum.

 

źródło: Pinterest

 

Zbierz przepisy

Każda z zaproszonych kobiet ma z pewnością swoje jedno danie popisowe. Niech spisze je na kartce, a w ten sposób powstanie indywidualna książka kucharska dla Pary Młodej.

 

źródło: Pinterest

 

Interaktywna księga gości

Niech Panna Młoda otrzyma w prezencie na przykład paterę z podpisami wszystkich gości. Wykorzysta ją w nowym domu.

 

źródło: Pinterest

 

Księga pamięci

Podczas wieczoru panieńskiego, goście mogą zostać poproszeni o spisanie swojego ulubionego wspomnienia związanego z narzeczoną.

 

Fotografia: LM FOTO

 

Porady dotyczące małżeństwa

Stwórz kolorowe drinki, w których goście, na przykład w kapsułkach, mogą zamieszczać porady dotyczące małżeństwa.

 

źródło: Pinterest

 

Ślubne bingo

Pierścionek zaręczynowy niech umieszczony zostanie w ślubnym bingo i niech rozegra się o niego gra. To dobry sposób na zaangażowanie gości w trakcie otwierania prezentów od nich.

 

źródło: Pinterest

 

Ślubne emotikony

Spiszcie kilka słów i zwrotów związanych ze ślubem, a goście nich odzwierciedlą je tylko za pomocą emotikon.

 

źródło: Pinterest

 

Zgadywanka Disneya

Jeżeli Panna Młoda jest wielbicielką Disneya, zagrajcie w grę, w której waszym zadaniem będzie dopasowanie tytułu piosenki do nazwy klasycznej animacji Disneya.

 

źródło: Pinterest

 

Gra Co jest w Twojej torebce

Zagrajcie w tę grę, aby przekonać się kto nosi najbardziej przypadkowe rzeczy w swojej torebce. Wcześniej możecie stworzyć na przykład różne kategorie i przyznawać punkty w ich ramach.

 

źródło: Pinterest

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź