Zainspiruj się magią Indii

Bogactwo i kolory!

 

W tej kulturze nie sposób się nie zakochać lub przynajmniej przejść obok niej obojętnie. Oczarowuje nas swym bogactwem i przepychem, fascynuje emanującą radością i szczęściem. Kultura indyjska – bo o niej mowa, jest świetną inspiracją dla zorganizowania wyjątkowego przyjęcia weselnego.

 

Blichtr na potęgę  

Aby wydobyć kwintesencję indyjskiego charakteru na weselu, warto postawić na zaakcentowanie wszechobecnych w indiach kolorów: czerwieni, purpury, złota. Dobrym pomysłem są na przykład dekoracje imitujące drogocenny kruszec – patery czy mise na owoce. Do tego spora ilość świec, kwiaty. Nasycona czerwień świetnie zaprezentuje się na tkaninach. Aby blichtr i przepych przenieść na stylizację strojów, płeć piękna powinna podpatrzeć indyjskie panny młode. Biżuteria, strój, makijaż i fryzura – wydobywając charakterystyczne elementy, zaskoczymy wszystkich gości swą metamorfozą. Czasem nawet mała drobnostka w postaci złotych aplikacji na sukience sprawi wiele – zobaczcie sami.

 

Indyjskie smaki

Jeśli jesteś miłośniczką Indii, a ich urok poruszył twoje serce, z pewnością z chęcią wprowadzisz indyjskie akcenty na swoim przyjęciu. Ozdoby i dekoracje to nie wszystko – przecież menu jest podstawą udanego przyjęcia. Pamiętaj jednak, że kuchnia indyjska słynie z charakterystycznych, zdecydowanych smaków, które niekoniecznie muszą przypaść do gustu twoim gościom weselnym. Zdecydowanie lepiej unikać specyficznych smaków na całej imprezie – lepiej, aby egzotyczne potrawy były atrakcyjnym dodatkiem, na przykład w formie poczęstunku, czy szwedzkiego stołu.

Za to przy dekoracji tortu ślubnego można poszaleć – natchnienie jest na wyciągnięcie ręki. 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź