Zmysłowe i kobiece suknie ślubne na sezon 2016

Kobieta – Powód do idealnego projektu Sukni Ślubnej od MIA LAVI

 

„Projektując sukienkę myśl o kobiecie. Bez kobiety nie ma sukienki"

„Moda jest jak architektura: wszystko sprowadza się do proporcji"

„Prostota jest kluczem prawdziwej elegancji"
- Coco Chanel-

 

Te trzy cytaty autorstwa Coco Chanel idealnie opisują filozofię MIA LAVI.

 

 


MIA LAVI to nowoczesna marka założona przez duet projektantów, pragnących spełniać marzenia kobiet ceniących styl i elegancję. Karolina z wykształcenia architekt, absolwentka WAPW, z zamiłowania projektantka mody.

Tomek menager firmy, z zamiłowania muzyk. Doświadczenie, wiedza, pasja oraz wrażliwość estetyczna sprawiają, że projekty z metką MIA LAVI cieszą się niezwykłym uznaniem współczesnych Panien Młodych. Każda kreacja to doskonały balans formy, proporcji oraz klasy dla których trzon tworzą wyselekcjonowane tkaniny.

 


Projektując suknię myślimy zawsze o konkretnej osobie, charakterystycznej sylwetce. Staramy się projektować suknie podkreślające atuty kobiecej figury oraz wydobywać naturalne piękno. 

 

 


Suknie MIA LAVI nie są dla każdej Panny Młodej. Są to wzory dla kobiet ceniących szyk, delikatność, subtelność, prostotę oraz uznających maksymę wspaniałego modernistycznego architekta Mies Van Der Rohe „Less is More”. Te trzy krótkie słowa w pełni opisują nowoczesną kobietę Mia Lavi.

 


Jak powstaje projekt? Może się wydawać, że jest to nic skomplikowanego. Jednak, aby powstał DOBRY projekt wymaga on czasu i pracy kilku doświadczonych osób. 
 

Oczywiście na początku potrzebny jest pomysł. W naszej  pracowni różnie bywa z pomysłami na suknie. Czasem jest to idea na podstawie tkaniny która szalenie nas inspiruje. Po krótkiej chwili formowania, układania tkaniny widzimy oczyma wyobraźni cała kreację, a następnie przelewamy pomysł na papier. Innym razem inspiracją są wnętrza oraz architektura. Klimat miejsca, doskonałe proporcje, subtelny detal w wyobraźni tworzą charakterystyczną sylwetkę pasującą do tego otoczenia. Kobietę o konkretnym charakterze, stylu, sposobie poruszania się. Następnie tworzymy dla niej suknię, starannie podkreślając idealne proporcje oraz charakter. Innym razem inspiracją jest moda lat ’30-‘50 i rozkwit twórczości takich osobowości jak Chanel, Dior, Balenciaga. Proste, klasyczne formy, idealne proporcje, doskonale zarysowane sylwetki lat 50-tych zawsze będą inspiracja dla klasycznych ponadczasowych sukien. 

 


 

Kolejnym etapem jest praca nad formą. Idealna forma to klucz do sukcesu. Nad tym zadaniem pracują nasze najlepsze konstruktorki. To jeden z ważniejszych etapów przy tworzeniu sukni. Idealne proporcje to sukces ostatecznego look-u.  Następnie po dopracowaniu formy jest tworzony pierwowzór, który w trakcie jest udoskonalany. Jeśli już wszystko jest poprawnie zostaje uszyty model z docelowych tkanin. Następnie trafia on do Pań zajmujących się wykończeniem, ręcznym wyszyciem i ozdobieniem. Na samym końcu gotowa suknia po raz kolejny trafia na manekin i jest sprawdzana przez projektantkę. Zatwierdzony model dostaje swoja metkę oraz plakietkę z symbolem. Następnie jest starannie odprasowany i pakowany do wysyłki do jednego z naszych butików, aby wreszcie mógł trafić do przeznaczonej mu właścicielki. 

 

 

MIA LAVI

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź