Zwierzęta na weselu

Zwierzę, które jest od wielu lat naszym towarzyszem odgrywa ważną rolę w życiu i dla wielu par uroczystość bez niego nie byłaby kompletna.

 

Czy zastanawiacie się nad udziałem w uroczystości ślubnej Waszego ukochanego zwierzaka?

Często nie wiemy, co zrobić z naszym zwierzakiem w tym szczególnym dniu. Niech stanie się honorowym gościem. Poprośmy o opiekę nad nim zaufaną osobę (lub też profesjonalnego opiekuna zwierząt), która zadanie to przyjmie z entuzjazmem i będzie miała pieczę nad naszym pupilem podczas uroczystości.

 

foto: Białe Kadry 

 

 

Zwierzęta na weselu


Czy nasz zwierzak dobrze to zniesie?

 

Warto dobrze zastanowić się nad decyzją zabrania zwierzęcia w nowe miejsce pełne ludzi. Czy nie będzie to dla niego zbyt stresujące doświadczenie? Czy zazwyczaj jest posłuszny i grzeczny?

Nawet gdy nasz pies jest dobrze ułożony i zazwyczaj nie sprawia problemów, nie ma żadnej gwarancji, że będzie zachowywać się dokładnie tak, jak tego chcemy w tym dniu. Nawet najbardziej otwarty i przyjazny zwierzak może być przytłoczony przez tłum gości, zachowywać się niespokojnie i hałasować. 

 

foto: LM Foto 

 


Hotel przyjazny zwierzętom

 

Coraz więcej hoteli, zajazdów, a nawet pałacyków, gdzie regularnie odbywają się wesela, dopuszcza nocleg z psem, kotem bądź innym zwierzęciem.

Zabranie swojego czworonoga sprawdzi się zwłaszcza wtedy, gdy planujemy wesele w plenerze. Dzięki temu będzie mógł się czuć swobodnie i wybiegać. 

 

Czy przebierać zwierzaka na wesele?

 

 

Pokusa jest spora, jednak niekoniecznie może się to również spodobać naszemu pupilowi.

Jeśli nie jest przyzwyczajony na przykład do zimowych sweterków, trzeba będzie troszkę na tym popracować, ewentualnie zdecydować się tylko na jeden charakterystyczny element, na przykład muszkę. W końcu on też powinien wyglądać elegancko ;)

 

fotografia: Zuzanna i Marcin Karetta

 

 

Sesja ze zwierzakami

 

Zdjęcia z naszym ukochanym zwierzakiem w dniu ślubu będą szczególną pamiątką.

Uprzedźmy o tym pomyśle naszego fotografa i zapytajmy czy miał już w tym jakieś doświadczenie. Przygotujcie się na wiele ciekawych, zaskakujących i zabawnych ujęć z Waszymi pupilami. 

 

fotografia: Pudełko Wspomnień

 

 

Zobacz także:

6 NAJCIEKAWSZYCH POMYSŁÓW NA ŚLUBNE DIY

 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź