5 najlepszych firm bieliźnianych, które każda panna młoda powinna znać

Każda kobieta ma inne potrzeby, jeżeli chodzi o wybór bielizny idealnej...

 


Jeżeli wybrać jedną rzecz, która w Twojej ślubnej garderobie powinna być najwyższej jakości, jest to z pewnością bielizna. Dobry biustonosz ślubny ze względu na tę okazję powinien być wygodny do noszenia go przez cały dzień, a jednocześnie tworzyć harmonijną całość z suknią ślubną. I oczywiście być przygotowany na noc poślubną.

Każda kobieta ma inne potrzeby, jeżeli chodzi o wybór bielizny idealnej. Proponujemy pięć firm, które najczęściej się sprawdzają.

 

foto credit: Agent Provocateur 

 


La Perla

La Perla to jeden z nielicznych historycznych domów mody, który został założony przez kobietę. A dokładniej artystkę Adę Masotti we Włoszech w 1954 roku. Bielizna damska La Perla jest znana z gorsetu oraz detali.

Te produkty znane są z łączenia innowacyjności i tradycji oraz kreowania nowego stylu.

 

 

foto credit La Perla via pinterest

 


Valentine NYC

Valentine NYC to bezkompromisowo seksowna marka bielizny dla kobiet, której zadaniem jest rozbudzenie ognia pomiędzy świeżo upieczonymi małżonkami. To wysokiej jakości tkaniny, idealne do noszenia także na co dzień.

 

 

foto credit: Valentine NYC via Harper's Bazaar (pinterest)

 

 


BHLDN

Produkty BHLDN zakupić można także w Polsce. To najlepszy sklep internetowy dla nowożeńców, oferujący nie tylko bieliznę, ale także zjawiskowe suknie ślubne.

Znajdziesz tu modele koronkowe i romantyczne kwieciste szaty. To wszystko, czego potrzebujesz aby wyglądać i czuć się wspaniale. Pończochy idelalnie pasują na wesele.

 

 

foto credit: BHLDN 

 


For Love & Lemons

Założona w 2011 roku przez najlepsze przyjaciółki Laurę Hall i Gillian Rose Kern, For Love & Lemons jest oparta na podwalinach zaufania, kobiecości i indywidualności.

Ta bielizna stworzona jest dla kobiet, które nie boją się podejmować ryzyka, wyznaczać własne ścieżki i przeżyć odrobinę przygody, nawet jeżeli dotyczy ona wyboru bielizny.

 

 

foto credit:  For Love & Lemons 

 

 

Victoria’s Secret 

Victoria’s Secret  to światowy lider w kategorii odzieży intymnej. Marka została założona w 1977 roku i wkrótce zrewolucjonizowała branżę bieliźniarską, angażując się w jakość i innowacyjność.

Roy Raymond, założyciel marki, stworzył własną oryginalną wówczas filozofię. Podstawowym unowocześnieniem Victoria’s Secret było stworzenie atmosfery przyjaznej dla kobiet, ale również i ich mężczyzn. Od tego momentu, mężczyźni nie mieli już czuć się skrępowani wybierając bieliznę dla partnerki.

Wkrótce jednak filozofia upadła, a nowy wlaściciel, Wexner postanowił zmienić politykę firmy tak, aby w "Victoria's Secret" zakochały się przede wszystkim kobiety!

 

 

foto credit: Victoria's Secret via instagram

 


Może skusisz się na jedną z naszych propozycji? Większość z nich jest bez problemu dostępna w Polsce.

Jakość, pieczołowitość wykonania oraz oryginalność modeli z pewnością zwrócą Twoją uwagę.

 

Zobacz także:

Bielizna wyszczuplająca pod suknię ślubną 

 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź