6 aktywności, które sprawią, że jeszcze bardziej się zakochasz

Poniższe sześć czynności łączy idealną kombinację romansu i niebezpieczeństwa, aby zbliżyć Ciebie i partnera jeszcze bardziej do siebie.

fotografia: MM Studio

 

Może przyda Ci się kilka porad na temat tego, jak być bardziej kreatywną i walczyć z rutyną w związku? Kolacja i filmy są już nieco oklepane, w końcu robiliście to już setki razy. Może pora pomyśleć o czymś nowym?

Zamiast po prostu robić to samo, spróbuj swoich sił w małym, kreatywnym planowaniu i wyjdź poza strefę komfortu. W rzeczywistości możecie nawet spróbować zrobić coś, co Was przeraża, ale tylko trochę, aby jeszcze bardziej zakochać się w sobie podczas tego doświadczenia.

Poniższe sześć czynności łączy idealną kombinację romansu i niebezpieczeństwa, aby zbliżyć Ciebie i partnera jeszcze bardziej do siebie.

 

Wybierzcie się w podróż

 

Od nawigacji po drogach, przez zatrzymywanie się przy malowniczych widokach, do próbowania lokalnych potraw – długa jazda z partnerem to świetny sposób na poznanie nowych atrakcji i wzajemne poznanie siebie. Oczywiście czynnikiem stresującym jest utknięcie w samochodzie na godziny, które mogą być niesamowite lub straszne.

 

 

fotografia: Fototikka

 

 

Żeglarstwo we dwoje 

 

Niezależnie od tego, czy faktycznie płyniesz na pełnym morzu, czy po prostu płyniesz kajakiem lub małą łódką, zejście z suchego lądu będzie z pewnością przeżyciem do zapamiętania. 

 

 

fotografia: B&W Photography 

 

 

Łyżwiarstwo i sanki

 

Relacje dotyczą przede wszystkim znalezienia równowagi, podobnie jak ta zimowa aktywność . Będziesz łapana i przytulna, a za każdym razem, gdy będziesz się kołysać i omal nie upadniesz, dostaniesz buziaka (a nawet, gdy naprawdę upadniesz, bądźmy szczerzy). Gorąca czekolada po łyżwiarstwie czyni tę randkę wyjątkowo słodką.  Zapewne łyżwy nie są opcją dla wszystkich, dlatego jak pojawi się śnieg,  zawsze można wybrać się na sanki :)

 

 

fotografia Marsso 

 

 

Próbowanie lekcji gotowania

 

Jeśli nie jesteś typem kulinarnym, opuść strefę komfortu, ucząc się wspólnego gotowania ulubionego rodzaju kuchni. Będziesz miała świetną naukę od profesjonalisty i możesz zabrać swoje nowe umiejętności z powrotem do domu, aby ćwiczyć gotowanie dla siebie nawzajem.

 

 

fotografia: MM Rudiak 

 

 

 

Skoki na bungee

 

Z pewnością nie jest to doświadczenie dla osób o słabych nerwach, to w końcu sport ekstremalny. W stawianiu czoła lękowi i ufaniu sobie nawzajem tkwi sekret to budowania więzi. To jak, zdecydujesz się na skok razem z ukochanym?

 

 

fotografia: LM Foto 

 

 

Gokarty (albo inny sport motorowy)

 

Adrenalina związana z prędkością spowoduje, że krew zacznie wam szybciej krążyć. Emocje ścigania się ze sobą i z innymi spowodują, że na nowo odkryjecie swoją namiętność w małżeństwie. I oczywiście będziecie mieli o czym opowiadać swoim dzieciom.

 

 

fotografia Bauaban 

 

Zobacz także:

4 SPRAWY WARTE UWAGI NA KILKA TYGODNI PRZED ŚLUBEM

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź