6 nawyków dobrze zorganizowanych par ślubnych

Jak efektywnie podejść do planowania ślubu i wesela?

fotografia: Łapacze Wspomnień

 


Podczas gdy niektóre pary uważają, że planowanie ślubu  jest bardzo stresujące i zajmuje im mnóstwo czasu, innym przychodzi to pozornie bez wysiłku.

Oto najlepsze wskazówki dotyczące organizacji, które pomogą w efektywnym planowaniu ślubu.

 

 

Mają specjalny adres e-mail tylko do planowania ślubu

 

Ta prosta sztuczka zapewnia, że ​​ważne e-maile nie mieszają się z codziennymi wiadomościami.

Możesz szybko i łatwo uzyskiwać dostęp do wiadomości e-mail od dostawców i sprawdzać je, gdy masz czas na poradzenie sobie z problemami związanymi ze ślubem.

Podpowiedź: użyj tego adresu e-mail do wspólnych rachunków po ślubie, aby zorganizować życie w domu.

 

panna młoda i świadkowa

fotografia: Bauaban Fotografia

 

 

Tworzą własnoręczne dekoracje ślubne w granicach rozsądku

 

DIY weselne nie jest dla wszystkich… Najmądrzejsze pary tworzą samodzielnie tylko to, co naprawdę potrafią lub wybierają projekty np. zaproszenia ślubne, które pozwalają im na zdobycie nowych, od dawna pożądanych umiejętności. 

 

fotografia:  Hotel Bacówka Radawa & SPA ****

 

 

Tworzą wspólny front przed podzieleniem się swoimi ślubnymi decyzjami z przyjaciółmi i rodziną

 

Jednym z najtrudniejszych aspektów planowania ślubu, jest angażowanie w to rodziny swojej i swojego narzeczonego. Zwłaszcza jeżeli mają one odmienne opinie od Waszych. Pojawiać się może wiele pretensji, które negatywnie wpłyną na Twój związek i stosunki rodzinne.

Nadszedł czas, aby rozpocząć tworzenie nowej rodziny, którą tworzysz ze swoim partnerem.

 

 

złote obrączki ślubne pierścionek zaręczynowy

fotografia: FOTOTIKKA

 

 

Skupiają się na rzeczach, które są dla nich najważniejsze

 

Jeśli nie masz nieograniczonego budżetu na ślub i wesele, nie możesz mieć najlepszych produktów w każdej kategorii ślubnej.

Dobrze zorganizowane pary zaczynają od mówienia o tym, na czym im najbardziej zależy (bez względu na to, czy to świetne jedzenie, niesamowity zespół weselny czy miejsce, które mieści 350 osób), a na czym najmniej.

Następnie poświęcają swój czas i wysiłek na rzeczy, na których im najbardziej zależy i nie zwracają uwagi na rzeczy, które nie są priorytetem.

 

fotografia: Kamil Błaszczyk

 

 

Proszą o pomoc i delegują obowiązki ślubne 

 

Konsultat ślubny 

 

Po prostu nie możesz zrobić wszystkiego, zwłaszcza nie w dniu ślubu. Więc kiedy ludzie, przyjaciele oferują pomoc przy organizjacji ślubu, skorzystaj z niej! Nie proponowaliby, gdyby nie chcieli pomóc.

Bez względu na to, czy zatrudnisz koordynatora ślubu, czy po prostu poprosisz swojego brata, aby wykonał dla Ciebie ostatnie czynności, posiadanie ludzi, o których wiesz, że mogą Ci pomóc w wielkim dniu, jest kluczowe.

 

Szlafroki do kupienia: ShebyWedding

 

 

Mają solidny sposób zarządzania funduszami ślubnymi i śledzenia wydatków 

 

Każda para jest inna: niektórzy lubią wkładać wszystkie swoje wydatki weselne na jedną kartę kredytową, którą spłacają każdego miesiąca, podczas gdy inni mogą utworzyć oddzielne konto ślubne, na które wpłacają pieniądze na każdy miesiąc.

Kiedy rodzice pomagają płacić za wesele, mogą oferować wpłatę z góry, spłatę salda, gdy zbliża się data, lub po prostu dać gotówkę. Wydaje nam się, że arkusze kalkulacyjne doskonale sprawdzają się w śledzeniu wszystkiego, ale istnieje również wiele narzędzi online.

Bez względu na to, które wybierzesz, posiadanie uzgodnionego systemu, do którego możesz łatwo się odwołać, ma kluczowe znaczenie.

 

okrągle stoły na weselu dekoracje

fotografia: WhiteStory.pl

 

 

Zobacz także:

TYCH DAŃ UNIKAJ PRZED PRZYMIARKĄ SWOJEJ SUKNI ŚLUBNEJ

 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź