Adrianna & Piotr

Niezwykle pozytywni i tak pięknie w sobie zakochani. Nietrudno było przy nich wychwycić tą cudowną nić intymności oraz miłosnej iskry, która między nimi szalała.


 

"Ślub i wesele Ady i Piotra jest jednym z tym, które wspominam najmilej. Wspaniałe towarzystwo, piękna klimatyczna sala pod Warszawą, gdzie długo mogłam liczyć na ukochane światło zastane oraz sami młodzi - niezwykle pozytywni i tak pięknie w sobie zakochani.

Nietrudno było przy nich wychwycić tą cudowną nić intymności  oraz miłosnej iskry, która między nimi szalała. Jednak, żeby nie było zbyt słodko i przyjemnie, dzień sesji był dla nas jednym z najtrudniejszych.

Od samego rana wszystkie zaplanowane miejsca i pomysły spłynęły wraz z szalejącym deszczem, który chwilami nie pozwalał nam nawet wyjść z samochodu.

Po dziś dzień cieszę się, iż udało się namówić ich na spontaniczne ujęcia, zapomnieć o tym czego nie zrobimy i cieszyć się chwilą. Są moim małym przykładem na to, że nie ma złej pogody na zdjęcia i przy odrobinie chęci każdą sytuację można obrócić na swoją korzyść." -Weddings Made With Love

 

 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź