Romantyczny trend sezonu: suknie ślubne z opadającymi ramiączkami

Projektanci sukni szaleją na punkcie tego konceptu, tworząc coraz to bardziej zapierające dech kreacje z opadającymi ramiączkami.

źródło: MORI LEE 

 

Suknie ślubne z opadającymi ramiączkaminie są już żadną nowością w świecie ślubnym, ale już od kilku sezonów zdobią one kolekcjenajwiększych projektantów. Udowodniły tym samym, że są czymś więcej niż tylko sezonowym trendem.

Projektanci sukni szaleją na punkcie tego konceptu, tworząc coraz to bardziej zapierające dech kreacje z opadającymi ramiączkami.

 

Suknie ślubne

 

 

Tiulowa sukienka ślubna z opadającymi ramiączkami slubnaglowie.pl

suknia: Atelier Ślubne Juliette

 

 

 

Najpiękniejsze suknie ślubne

 

Taki krój nie tylko dobrze wygląda, ale także działa pochlebnie na całą górną część ciała, modelując ramiona i kark, podkreślając górę sukni w sposób elegancki, ale również odrobinę seksowny.

Niektóre przyszłe panny młode mogą uważać taki styl sukienki za niezwykle modny. Ale jednocześnie można taki element dodać również do nieco bardziej tradycyjnych sukien. Wystarczy, że ramiączka wykonane są z jedwabnego szyfonu, tiulu lub koronki, przypominają XVIII wieczne dekolty kwadratowe lub są delikatnie zaokrąglone.

Tak naprawdę taki typ sukni jest bardziej tradycyjny, niż Ci się wydawało.

 

Do jakich sukien pasują opadające ramiączka?

Najlepsze w tego rodzaju sukni jest to, że dobrze wygląda ona w zestawieniu z każdym typem dołu, od syreny, poprzez prostą kolumnę, aż po suknię księżniczki.

Można także wybierać w bogatej palecie tkanin, od delikatnego tiulu do skomplikowanej koronki.

 

Sukienka ślubna Mori Lee z opadającymi ramiączkami slubnaglowie.pl

źródło: MORI LEE 

 

Ozdobna sukienka ślubna z opadającymi ramiączkami slubnaglowie.pl

źródło: MORI LEE 

 

 

Suknie na ślub

 

Możesz wybierać pomiędzy sukniami w swobodnym stylu, w którym paski materiału opadają bardzo niedbale, a skomplikowanymi konstrukcjami.

Do wyboru są także suknie ślubne z długim rękawem – to wersja bardzo romantyczna, niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na materiał haftowany, czy jedwabny.

 

Sukienka ślubna rybka z opadającymi ramiączkami slubnaglowie.pl

fotografia: Adam Ludwik Photography

 

 

Suknia ślubna na ramiączkach

 

Wąskie paski wyglądają wspaniale do prostej sukni ślubnej. Jedwabna sukienka o prostym kroju zyska wiele dzięki towarzystwu przezroczystych ramiączek.

Średniej długości rękaw albo rękawy w kształcie dzwonu to piękny, ukradkowy sposób, aby zakryć swoje ramiona, jeżeli nie chcesz ich całkiem prezentować.

Aby dodać takiej wizji więcej odważnych dodatków, zdecyduj się na haftowane aplikacje kwiatowe lub metaliczne, obszerne marszczenia albo rękawy w typie bufiastym.

 

Haftowana suknia ślubna boho slubnaglowie.pl

suknia: Atelier Ślubne Juliette

 

 

Sukienka ślubna z ramiączkami slubnaglowie.pl

suknia: Atelier Ślubne Juliette

 

 

 

Zobacz także: 

JAK PÓJŚĆ DO ŚLUBU W WYMARZONYCH SZPILKACH I SIĘ NIE WYWRÓCIĆ

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź