Suknie ślubne z odkrytymi plecami

Suknie open back to ultra-romantyczny i wyjątkowo kobiecy trend. Suknia z takim rozcięciem może nie tylko podkreślić kobiecy seksapil ale i dodać kobiecie klasy.

źródło: ElianaKresa

 

Suknie ślubne z odkrytymi plecami - z tzw. open back to ultra-romantyczny i mega kobiecy trend, który od kilku sezonów praktycznie zdominował modę ślubną. Długość rozcięcia na plecach determinuje styl panny młodej.

Takim rozcięciem każda kobieta może zarówno podkreślić swój seksapil i dodać sobie klasy.

 

źródło: Mori Lee

 

 

Suknie ślubne bez pleców

 

 

Koronki 

 

Większość takich projektów wykończona jest pięknymi koronkowymi zdobieniami, które nadają sukniom bez pleców skromnego, ale i ponadczasowego charakteru.

Przecież taka sukienka nie może od tyłu przypominać stroju kąpielowego ;)

 

fotografia: Światłokolorowi

 

 

Włosy a suknia ślubna

 

Suknia z odkrytymi plecami najlepiej będzie prezentować się z włosami związanymi z tyłu, lub okazałym kokiem upiętym do góry, tak żeby włosy nie zasłoniły jej największego atutu - czyli pleców -  które chcesz przecież pokazać!

 

źródło: ElianaKresa

 

 

Suknie na lato

 

Ze względu na swój niezwykły krój, ten rodzaj sukni najlepiej wyglądać będzie na ślubie latem, lub na przykład na plaży.

Najokazalej prezentuje się w zestawieniu ze zwiewnymi tiulowymi bądź szyfonowymi tkaninami.

 

fotografia: VeryLuckyStar

 

 

Open back

 

Mimo, iż trend sukni open back jest stosunkowo nowy, to doskonale wkomponował sie w gusta i oczekiwania panien młodych i z pewnością jeszcze nie raz zobaczymy taką sukienkę na niejednej z Was.

 

fotografia: Adam Ludwik Photography

 

 

Zobacz także:

NAJNOWSZE ŚLUBNE TRENDY JUBILERSKIE W OBRĄCZKACH

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź