Trendy ślubne DIY na rok 2018 i 2019

Jak zaoszczędzić pieniądze na ślubie i stworzyć samodzielnie niektóre elementy ślubnego wystroju?

fotografia: SklepSlubny.Love


Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniądze na ślubie lub jesteś sprytna i zdolna manualnie, stwórz samodzielnie niektóre elementy ślubnego wystroju.
Zredukuj stres, tworząc odpowiednie przedmioty z dużym wyprzedzeniem, być może z pomocą druhen lub rodziny.

Oto kilka trendów na 2018 i 2019 r., które są łatwe do odtworzenia.

 

fotografia: M.M. Rudiak Fotografia

 

 

Dekoracje weselne diy


Tradycyjna koronka 

Wesela w stylu rustykalnym są popularne od kilku lat, a trend ten jeszcze cieszy się zainteresowaniem. Dzięki kilku uroczym akcentom możesz niedrogo przerobić praktycznie wszystko.

Koronkowe bieżniki są właśnie takim trendem, ale nie w taki sposób, w jaki mogłaby o nich pomyśleć babcia. Poprowadź szeroki pas z płótnem wzdłuż środka stołu, a następnie węższy pas koronki doczepiony na górze materiału, w jego poprzek. Oba są dostępne w licznych sklepach z tkaninami, dzięki czemu można je łatwo kupić luzem.

Możesz też wprowadzić element „czegoś pożyczonego” do swojego wystroju, ponownie używając starych serwetek z koronkami. Okrągły kształt w różnych rozmiarach jest tym, czego potrzebujesz. Umieść je na krawędziach i pośrodku stołu, aby zyskać jego współczesny wygląd. 

 

fotografia: AB Weddings

 


Świece i wazony

Niedopasowane wazony będą odświeżone, jeżeli pomalujesz je na ten sam kolor.

Aby uzyskać nowoczesny wygląd, wypełnij wodą proste szklane wazony na różnej wysokości, zanurz w wodzie kilka pasm liści, a następnie użyj białych pływających świec na powierzchni.

W celu uzyskania stylu boho, zbieraj i przetwarzaj szklane butelki o różnych kształtach i rozmiarach w miesiącach poprzedzających ślub. Gdy już znajdą się na stole, ponownie napełnij je wodą i odrobiną zielonych liści w środku, a następnie zaklinuj białą świecę stożkową w szyjce butelki.

 

fotografia: Zuzanna i Marcin Karetta

 


Więcej zieleni

Jeśli masz ogród, sekator, drut i sznurek, masz wszystko, czego potrzebujesz, aby zrobić wieniec z liści.

Aby uzyskać najlepsze wyniki, zbierz rośliny o różnej wielkości i przechowuj je przez kilka dni w lodówce.

 

fotografia: B&W Photography

 

 

Ramy zdjęć

Jeśli Twoje wesele odbywa się wieczorem, rozważ słodkie, ale oszczędne wyświetlanie zdjęć z projektora oraz użycie lampek nocnych.

W celu stworzenia romantycznej fotobudki, potrzebujesz kilku dużych ramek do zdjęć, farby w sprayu w wybranym kolorze, nylonu i kwiatów do dekoracji.

Po prostu pomaluj farbą swoją ramkę (odcienie złota lub bieli wyglądają wspaniale), przymocuj kwiaty według własnego uznania, a następnie umieść ramki zawieszone na różnych wysokościach w strefie robienia sobie zdjęć.

 

fotografia: CEDROWYDWOREK

 

 

Kapsułki konfetti

Zamiast rzucać ryżem lub płatkami na młodą parę po wyjściu z ceremonii, może pomyślisz o czymś bardziej bajecznym?  

Konfetti możesz przełożyć do małych, jedwabnych torebek, rurek z recyklingu lub plastikowych kapsułek. Następnie umieść je w dużym naczyniu lub poproś dzieci o rozdanie ich wszystkim przed rozpoczęciem się uroczystości.

 

Fotograf: Fototikka

 

Zobacz także:

ŚLUBNY NIEZBĘDNIK, CZYLI CO POWINNO ZNALEŹĆ SIĘ NA ŚLUBIE I WESELU W 2019 ROKU?

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź