Urozmaicamy przyjęcie weselne

Zaskoczcie gości na swoim przyjęciu weselnym!

Fotografia: Białe Kadry 

 

 

Wesele to być może tylko jedna noc, ale taka, która aż prosi się o to, by być zapamiętana. Niestety zazwyczaj jedno przyjęcie jest łudząco podobne do drugiego, a jedynymi wydarzeniami, które są zapamiętywane, to gafy i wybryki rozweselonych gości. Spraw, by twoje przyjęcie było inne! Zaskocz gości ciekawym pomysłem! Popuść wodze wyobraźni i udowodnij wszystkim, że lubisz oryginalność. A nudzie i sztampowym przyjęciom powiedz zdecydowane NIE. Oto parę propozycji na uatrakcyjnienie przyjęcia weselnego.

 

Ukłony dla muzyki klasycznej!

Co prawda nie każdy jest zwolennikiem muzyki klasycznej – ale też nie każdy styka się z nią na co dzień. Czemu więc nie wynająć śpiewaka operowego? Można też zdecydować się na skrzypce, trąbkę czy fortepian. To ciekawa nowość w dziedzinie zabawiania gości. Wasz pomysł z pewnością zostanie doceniony, a wesele uznane nie tyle za nietypowe, ale eleganckie i z klasą!

Muzyka klasyczna poruszy serce każdego – po prostu nie ma innej możliwości.

 

 

fotografia: Puzzle Cover Band

 

 

 Z humorem

Ciekawym pomysłem na urozmaicenie uroczystości jest wplecenie w nią występów różnorodnych artystów. Cyrkowcy, żonglerzy, profesjonalni tancerze, to świetny pomysł. Można też zatrudnić mima czy klauna. Każdy z nich spełni swą rolę znakomicie i zapadnie na długo w pamięć wszystkim bawiącym się na weselu, a zwłaszcza najmłodszym gościom.

 

 

Postaw na siłę i moc ognia

Brzmi dość kontrowersyjnie? Spokojnie – fachowcy, którzy trudnią się popisowymi sztuczkami z ogniem mają wszystko pod kontrolą. Dlaczego warto wybrać właśnie ich? Jest to nowość, która dopiero raczkuje w Polsce, więc nikt nie będzie się spodziewał na twoim przyjęciu! A przecież magiczny ogień, zwłaszcza wieczorową porą jest przepiękny. Czaru przeplatają się z tajemnicą – efekty są piorunujące! A goście będą oszołomieni i zaczarowani.

 

 

 fotografia: B&W Photography 

 

 

Taneczne inspiracje

Taniec to nie taka trudna sprawa, choć wymaga przygotowań. Jest wiele kursów i szkół oferujących ekspresową naukę, wystarczy wybrać swój styl i w nim się szkolić. Atrakcja w postaci tańca w wykonaniu pary młodej to doskonały pomysł. Fakt – wiele dni przygotowań i dodatkowy stres nie każdemu odpowiada, na całe szczęście można wynająć profesjonalnych tancerzy. Tango, walc, a może tańce latynoamerykańskie? Wybór jest kwestią indywidulaną każdej pary. Bywa, że nawet striptizerki uatrakcyjniają przyjęcia weselne, my tego nie oceniamy.

 

 

Zobacz także:

Atrakcje na weselu 

 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź