7 sposobów na zaangażowanie rodzeństwa w swój ślub

Rodzeństwo pełni w twoim życiu ważną rolę, więc wesele to doskonała okazja, aby je docenić. Możesz to zrobić na wiele sposobów...

fotografia: AB Weddings - naturalne filmy i fotografia ślubna

 


Prawdopodobnie nikt nie zrozumie cię tak dobrze, jak twoje rodzeństwo. Z twoimi braćmi i siostrami łączy cię szczególna więź, która zaczyna się już w okresie beztroskiego dzieciństwa.

Macie wspólne, rodzinne żarty i wspomnienia. Nieważne ile się sprzeczacie, z pewnością chciałabyś mieć swoje rodzeństwo w tym szczególnym dniu przy sobie.

Oto pomysły, które możesz wykorzystać.

 

fotografia: cyrografia

 

 

Dróżba weselny

 


Zaproś ich do szczególnego udziału w weselu

 

Jeżeli jesteś blisko ze swoją siostrą, czy bratem, poproś ich o bycie świadkami na twoim ślubie. Da to im aktywną pracę podczas uroczystości, na przykład przygotowanie wieczoru panieńskiego w przypadku siostry. Poczują się oni docenieni.

 

Poproś, aby coś odczytali

 

Do spersonalizowania ceremonii wiele par wybiera dodatkowo opcję, aby to ich bliskie osoby odczytały coś w trakcie jej trwania. Rozważ opcję, że to właśnie twój brat lub twoja siostra dostąpią tego zaszczytu. To będzie wzruszający moment podczas ślubu.

 

Drużbowie podczas wesela slubnaglowie.pl

fotografia:  M M Rudiak Photography

 

 

Obowiązki Świadkowej

 


Oficjalna rola

 

Poproś swoje rodzeństwo by to właśnie ono powitało gości i służyło za mistrza ceremonii, dopełniając wszystkiego i pilnując drobiazgów.

Mogą oni na przykład zachęcać zaproszone osoby do wpisywania się do księgi gości. Także toast weselny nie zaszkodzi.

 

Świadkowa panny młodej slubnaglowie.pl

fotografia: Nano Works 

 


Pomoc siostry w przygotowaniach

 

Twoja siostra okazać się może najlepszą doradczynią, pomagając wybrać fryzurę, manicure, czy makijaż. Możesz także zabrać ją ze sobą do salonu sukni ślubnych.

Siostra zna cię od lat, więc najlepiej wie, co służy twojej urodzie i figurze. Z nią wybór będzie łatwiejszy.

 

fotografia: B&W Photography

 


Wieczór panieński

 

Organizacja wieczoru panieńskiego to idealne zadanie dla siostry. W końcu to ona zna cię najlepiej i zna także twoje preferencje.

Taka impreza nie może się nie udać. Niech twoja siostra się tym zajmie.

 

Zaplanuj wieczór panieński slubnaglowie.pl

fotografia: WeddingShots

 

 

Organizacja wesela

 


Osoba do wskazywania miejsc

 

Planujesz duże wesele? Twoje rodzeństwo jest dobrze zorganizowane i można na nich polegać?

To idealny duet – powierz im pieczę nad wskazywaniem gościom ich miejsc przy stołach i generalnie naprowadzenie wszystkich zbłąkanych owiec.

Nie jest to zadanie szczególnie obciążające, wymaga w zasadzie zaangażowania tylko na początku uroczystości, a jednocześnie pozwoli twojemu rodzeństwu poczuć się kimś więcej, niż tylko „zwykłym” gościem.

 


Talenty rodzeństwa

 

Wykorzystaj talenty swojego rodzeństwa. Jeżeli twoja siostra jest utalentowana w dziedzinie rękodzieła, być może będzie chciała zająć się przygotowaniem części dekoracji na ślub czy wesele.

A może twój brat gra na jakimś instrumencie, śpiewa lub dobrze tańczy? Dzięki temu możecie wspólnie urozmaicić wesele i dać mini pokaz talentu. Twoje rodzeństwo zyska uznanie dla swojego daru i będzie się mogło nim pochwalić.

Poczuje się, że tobie na nim zależy i je doceniasz.

 

fotografia: WhiteStory.pl

 


Rodzeństwo pełni w twoim życiu ważną rolę, więc wesele to doskonała okazja, aby je docenić. Możesz to zrobić na wiele sposobów pasujących do stylu waszej uroczystości.

To dobry pomysł, aby zrobić coś niekonwencjonalnego.

 

Zobacz także:

6 RZECZY, KTÓRYMI NAPRAWDĘ NIE POWINNAŚ SIĘ MARTWIĆ PRZED SWOIM ŚLUBEM

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź