Moje małe piękne wesele

Wiele par nie ma w planach hucznego wesela na 120 gości, a dzień swojego ślubu pragnie spędzić w wąskim gronie najbliższej rodziny czy przyjaciół.

fotografia BrodiFotografia

 

 

Dlaczego małe wesele? Nie będziemy się rozpisywać nad powodami takiej decyzji, mogą być ich dziesiątki. Postaramy się "podrzucić" kilka pomysłów, dzięki którym nawet niewielka uroczystość nabierze wyjątkowego klimatu.

Ślub to przecież jeden z najważniejszych dni waszego życia i choćby z tego powodu już jest najpiękniejszy.

Oprócz zabukowania najważniejszych terminów: w kościele, USC, w restauracji czy fotografa - resztę załatwicie powoli, na spokojnie w niedługim czasie.

 

 

fotografia Damian Łukasz Weddings

 

 

Jeżeli mieszkacie w mieście, do urzędu czy kościoła możecie nawet dojść pieszo lub nieco bardziej ekstrawagancko - tramwajem czy autobusem.

Po skończonej ceremonii wy i wasi goście możecie udać się spacerkiem do restauracji lub bistro, w którym zarezerwujecie stolik. Tak naprawdę, nie macie wielu ograniczeń, z niewielką gromadą gości, wesele może nawet przyjąć formę pikniku w parku. W miarę możliwości lokalowych, małą uroczystość możecie zorganizować w domu, latem w ogródku lub na tarasie.

Jeżeli macie chęć na wieczorne szaleństwa na parkiecie - nic nie stoi na przeszkodzie, aby wyjść do klubu (w którym wcześniej zarezerwujecie lożę). Tego dnia wy i wasi przyjaciele jesteście najważniejsi - macie dla każdego z nich naprawdę mnóstwo czasu.

 

Zobacz także:

Jak nie wydać fortuny na sukienkę ślubną?

 

fotografia White Story 

 


Pięknie na te okazję ustrojony dom, specjalne nakrycia na stół, dekoracje przy suficie i na ścianach sprawią, że wasi goście poczują się wyjątkowo, ale nadal przytulnie - doskonale znają przecież wasze kąty ;)

Wesele w wersji mini, to projekt DIY - sporo rzeczy możecie przygotować sami lub z pomocą przyjaciół - od zaproszeń, dekoracji, po pozycje w menu. Małe bukieciki na stoły, domowe ciasto, cup-cakes.

Jeżeli czujecie się na silach - przygotujcie również dania obiadowe. Jeśli nie - zamówcie sprawdzony catering. Swoich gości przywitajcie oryginalnymi podarunkami.

Takie wlasnoręcznie wykonane wesele, to również absolutna satysfakcja z wyników waszej pracy :)

 

Zobacz także:

Obiad ślubny, zamiast wesela

 

fotografia eMSzu Studio Martyna Szumała

 

 

Niewielki ślub w sposób naturalny niemal pociąga za soba skromną, prostą stylizację. Niebagatelna krótka (niekoniecznie biała) sukienka, ciekawe nakrycie głowy, ektrawagancka biżuteria, kolorowe buty - panna młoda może pozwolić sobie tego dnia na dużo więcej swobody.

Podobnie jej świeżo upieczony małżonek - wzorzysta mucha czy krawat, kolorowe trampki, oryginalny kapelusz - mniej formalnie, ale stylowo :).  

 

Zobacz także:

Czy organizacja wesela na Bali jest droga? 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź